Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ależ mnie wkurwiają dzisiejsze "kobietki".
    Siedzę dziś w pociągu, wchodzi jakaś dziewczyna i pyta czy miejsce obok jest wolne, słuchałem audiobooka, trochę mnie wybiła i odpowiedzialem, że tak.
    Już czuję, że ksiezniczka, a jej zdegustowana mina po mojej odpowiedzi to potwierdza.
    Dobra ona zajmuję miejsce. Zaczyna walczyć z walizką, którą próbuję wrzucić na półkę.
    Próbuje kilka razy więc widocznie chce sobie sama dać radę.
    Po chwili zaczyna się irytować i z wyrzutem prosi mnie o pomoc. Wstałem, wrzuciłem a ta jeszcze bardziej obrażona, rzuciła tylko pełne jadu "dzięki".

No ludzie, mogła od razu jak człowiek poprosić, a nie oczekiwać, że się domyśle, że wzięła walizkę za duża na swoje możliwości i czeka na zbawienie.

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że powinienem być gentlemanem i sam się domyśleć, więc od razu mówię - skąd mam wiedzieć, że w XXI w. księżniczki dalej nie wymarły i nie potrafią mówić, do tego oczekują, że wszyscy dookoła się domyślą, że taka kruszynka sobie sama nie da rady.

#zalesie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pkp #pociagi #pdk
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

Piątek wieczór mam dla was małe #rozdajo
    Zegarek Rodina 005, automat na Seagull ST17. Nie mam oryginalnego paska, będzie z niebieskim perlonem (pasuje do ciemnoniebieskich wskazowek).
    W pełni działający (jednakowoż używany) można poczytać o nim tu https://www.watchitallabout.com/rodina-r005-bauhaus-watch-review/
    Plusujcie wpis a zwycięzca zostanie wyłoniony w niedzielę wieczorem o 20.00 czasu #uk czyli 21.00 czasu PL. Zielonki nie są brane pod uwagę. Wysyłka oczywiście na mój koszt.
    #zegarkiboners (sorry, to dla zwiększenia zasięgu) #zegarki
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

• odpowiedzi (13)