Wpis z mikrobloga

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.
to po 10 sekundach masz 
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to
@rales: ale to na kazdym forum znajdą się tacy mędrcy. Klasyczna elektroda albo rowerowe forum: "co?! rower do jazdy amatorskiej za 1500zł?! gosciu jak zycie ci niemiłe to śmiało kup ale bierz pod uwagę ze musisz od razu wymienic połowe sprzetu, rama jebnie nie pozniej niz w ciagu 2 miesięcy a i wiedz, że stwarzasz innym zagrożenie swoją obecnością. Narazie otrzymujesz karnego minusa za durne pytanie- kolejne podobne pytanie i bedzie
Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do jaskini i czekał dwa tygodnie na pomoc, to wodę mogę lizać ze ścian, ale latarka zgaśnie