Wpis z mikrobloga

@footix: I jak widać podjął słuszną decyzję. Myślę, że perspektywa dwóch najbliższych letnich okienek transferowych to ostatnia szansa na zmianę barw klubowych (Real Madryt?). Za kilka lat, po świetnej i bogatej w trofea karierze pozostanie już tylko spokojna emerytura w Emiratach Arabskich albo Chinach.
Dodam 3 grosze od siebie:
- te żarty o ekstraklasie są dla mnie nieśmieszne max
- Robert ma nikłe szanse na transfer do Realu, bo jest za stary + Bayern go nie puści, a lewemu chyba odpowiada klub z Bawarii, zna język, dobrze zarabia, jest największą gwiazdą klubu
- Robert nie będzie miał żadnej emerytury w chinach czy emiratach, otwarcie mówi o planach gry w USA (marzy mu się Los Angeles)
@ponuraszafa: Nie oglądam ekstraklasy, zdaje sobie sprawę jaki to jest poziom rozgrywek, ale łapie mnie żenada jak widzę tysięczny raz żart polegający na nazwaniu tej ligi najlepszą na świecie, dla jaj, bk
@yolow71: Głównie miałem na celu sprecyzowanie kierunku, jednak Ameryka, a Azja to jest różnica.
@Guardis wg mnie ze sportowego punktu widzenia roznica jest zadna... Chcialbym zeby Lewy sprawdzil sie przed koncem kariery jeszcze w jakiejs innej europejskiej lidze po prostu :(