•  

Mirki, do końca lutego nasze najpopularniejsze kursy, wszystkie z serii No Problem, są przecenione o 30% z kodem WPAKIECIE18 na SuperMemo.pl - angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, włoski, polski dla obcokrajowców, wszystkie poziomy. Np. za komplet do nauki angielskiego (A1-C1) zamiast 159,00 zł zapłacisz ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚111,30 zł
    #naukajezykow #angielski #niemiecki #hiszpanski

źródło: WPAKIECIE18.jpg

•  

@SuperMemo: O jesteście na Wypoku. Naprawcie mieszanie powtórek, bo się zawiesza przy przeskakiwaniu z kursu do kursu! Pisałem na maila (╯°□°)╯︵ ┻━┻

•  

@Deklitoryzator: jesteśmy wszędzie ( ͡º ͜ʖ͡º) mamy tego maila - będzie pan zadowolony ( ͡~ ͜ʖ ͡°) postaramy się jak najszybciej naprawić

•  

@SuperMemo: Też dołączyłem do rodziny SuperMemo na promocji:) #hiszpanski here.

Po 3 tygodniach użytkowania:
      1. czy bug z dobrym wpisaniem odpowiedzi, a wyskakiwaniem powiadomienia, że jest zła zostanie jakoś szybko naprawiony?
      2. mogły by być dodatkowe opcje powtórki jeżeli już np powtórzyło się dany materiał danego dnia a powiedzmy trudniejsze rzeczy do zapamiętania mogłby być dalej do powtarzania zamiast ręcznego przeskakiwania.
      3. I NAJWAŻNIEJSZE - mam ciągłe problemy z apką na androida. Jak już udało mi się zalogować na właściwą to...nie ma tam żadnych kursów które wykupiłem...

Pozdrawiam( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@SuperMemo: Z sugestii to ja też mam jedną, bardzo dużą, aby stworzyć jaką naprawdę dobrą wyszukiwarkę słowa, bo gdy chcę wyszukać słowo, czy już je dodałem (przy tysiącach słów, wątpliwości się pojawiają), bo trzeba po kolei w każdych kursach szukać, a dodatkowo pojawiają się wtedy słowa użyte np. w zdaniach przykładowych. Wy i tak przodujecie moim zdaniem, względem Multikurs jeśli chodzi o słownictwo, stamtąd się zresztą sukcesywnie przenoszę do Was, m.in. rewelacyjne jest to, że przy słownictwie są od razu DEFINICJE. Jednak trochę boi mało zorganizowany "Menedżer" słownictwa, ale wierzę, że rozwijacie się ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@iamsearchingforthetruth: dzięki za dołączenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do użytkowania, wysyłaj na support (support@supermemo.com albo po zalogowaniu przez "Wyślij opinię" w menu) - na wszystkie zgłoszenia odpowiadamy/dopytujemy/rozwiązujemy. Ad.1 Błędy staramy się poprawiać na bieżąco, jak najszybciej - zależy nam na tym, by ich nie było ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ad.2 Pomysły na rozwój także mile widziane, przyglądamy się wszystkim i w miarę możliwości planujemy do wdrożenia. Ad.3 apka na Androida - zgłoś to koniecznie, na pewno nie powinno tak być - możesz zadzwonić 61 639 60 90.

•  

@Deklitoryzator: dzięki za sugestię - podeślij nam to pliz na support@supermemo.com albo przez "Wyślij opinię" w apce - bierzemy wszystkie opinie pod uwagę i rozważamy, w miarę możliwości staramy się wdrażać. Nie obiecujemy oczywiście, że pojawi się to w ciągu miesiąca, ale to na pewno cenna uwaga. Też chcemy być jak najlepsi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

@SuperMemo: to nie tak! Piszę Wam tutaj na wypoku bo jesteście na wypoku. Jakby Was tu nie było to przecież wysłałbym to na support - więc wasza obecność tutaj byłaby bezsensowna, a chyba tak nie jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@iamsearchingforthetruth: szanujemy, ale to też nie tak jak piszesz ( ͡º ͜ʖ͡º) Nasza niechęć nie wynika z samego rozwiązywania problemów tutaj, tylko po prostu - potrzebujemy zwykle więcej precyzyjnych informacji, stąd komunikacja przez support jest lepsza, no i trafia od razu do właściwego specjalisty od konkretnego systemu operacyjnego.
      ad.1. zdarza Ci się to online czy offline? na jakim urządzeniu? jaką masz wersję aplikacji? potrzebowalibyśmy też przykładu ćwiczenia, w którym się to dzieje (dlatego najlepiej wysyłać zgłoszenie problemu w momencie, w którym on wystąpi z poziomu "Wyślij opinię" w menu), bo nie mamy podobnych zgłoszeń w tym momencie, więc może być to problem jednostkowy.
      ad.2. to sugestia do rozpatrzenia, dzięki! w pierwszej kolejności skupiamy się na naprawianiu błędów, no i mamy cały cykl prac nad rozwojem systemu - na pewno przemyślimy.
      ad.3. skoro masz dobrą apkę (białe tło, żółta główka), może to być albo kwestia: 1. pobrania kursów na urządzenie - kursy powinny być w zakładce "Wszystkie" - po pobraniu na urządzenie przejdą do zakładki "Pobrane" i możliwa będzie nauka 2. albo logowania - podeślij nam swój mail, sprawdzimy, czy przypadkiem nie utworzyły Ci się 2 konta (albo sprawdź, czy jesteś zalogowany na to samo konto online i w apce - uwaga: konto fb, konto google i konto mailowe to 3 oddzielne konta - musisz logować się zawsze w ten sam sposób).

•  

@SuperMemo: i to jest odpowiedź! Szanuję( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki i na pewno sprawdzę wszystko w wolnym czasie:))

•  

@SuperMemo: Tagi dodane w komentarzu nie działają :)

•  

@SuperMemo: Fajnie, że jesteście ale powiedzcie proszę czemu miałbym wybrać Państwa produkt zamiast darmowego Anki Droid, który w czasie kiedy go wybrałem (4 lata) był lepszy?

•  

@Eswemenasja: dzięki! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) uczymy się środowiska

•  

@Eswemenasja: Fajnie, że jesteście ale powiedzcie proszę czemu miałbym wybrać Państwa produkt zamiast darmowego Anki Droid, który w czasie kiedy go wybrałem (4 lata) był lepszy?

Nasze MemoKarty w SuperMemo.com też są zupełnie darmowe, natomiast promocja jest na kursy z serii No Problem.
      Przez ostatnie 4 lata sporo się u nas zmieniło - weszliśmy na multiplatformę SuperMemo.com, gdzie logujesz się na konto i uczysz online lub w aplikacjach offline (iOS, Android, Windows PC), postępy synchronizują się automatycznie. Cały czas pracujemy i rozwijamy, zdobywamy nagrody na całym świecie. Kwestia wyboru ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Przez miesiąc możesz przetestować wszystkie nasze kursy z SuperMemo.com za darmo.

•  

@SuperMemo: Aha, czyli macie to co Anki, super. Jeszcze pytanko czy apka na andka ma tryb nocny jak Anki? Z pomyslow marzy mi sie mozliwosc wspolpracujacy z czytnikiem ebookow i slownikiem, tak, zeby dodawac wlasne fiszki bezposrednio z ksiazki. Jest taka apka ale nie ma systemu powtorek, jak jest u Was?

•  

@Eswemenasja: trybu nocnego w tym momencie niestety nie mamy, apka na Androida (6.0+) umożliwia dodawanie MemoKart z innych aplikacji (np. Chrome). Na pewno będziemy dalej się rozwijać - w tym momencie sukcesywnie przenosimy się ze starej technologii do nowej, co jest olbrzymim przedsięwzięciem i na razie to dla nas priorytet.

•  

trybu nocnego w tym momencie niestety nie mamy
      minus

umożliwia dodawanie MemoKart z innych aplikacji
      Duży plus, który mnie przekonał, idę instalować.
      @SuperMemo: Jest nieźle. Ostanie pytania, to wszystko darmo? Sypiacie?

•  

@Eswemenasja: SuperMemo.com darmo, MemoKarty i kursy prywatne darmo, kilka kursów z bazy darmo + miesiąc testowy darmo (płatności podpinasz, ale 1mc jest za free, możesz zrezygnować w dowolnym momencie). Super, testuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasem sypiamy, ale jeśli przypadkiem akurat nie, to wolimy być na bieżąco ᕦ(òóˇ)ᕤ

Gorące dyskusje ostatnie 12h