Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jaka patologia siedzi na wykopie. Tyczy się to tego znaleziska
http://www.wykop.pl/artykul/4175505/coach-i-behawiorysta-miesza-z-blotem-kilkunastoletnia-dziewczynke-za-nic/
gdzie początkowo nie znane były wszystkie motywy, potem okazało się, że ta młoda osoba podszywała się pod pracownicę firmy i robiła jej zły PR. Właścicielka zareagowała jak zareagowała, ale znalazł się pewien idiota i #przegryw, który nic nie robi i tylko czeka na takie okazje by kogoś zbesztać, zmieszać z błotem. Taka właśnie gnida, wsza, o której mówiła (anty)bohaterka wykopu a jego nick to @Jendrasss. Jego wpis możecie zobaczyć na załączonym obrazku.

I zgadnijcie co. Przesłałem wszystkie screeny i linki do Anety Awtoniuk, żeby taką gnidę pozwała i żeby przykładnie została ukarana. Bo ktoś może się niestosownie zachowywać jak ta kobieta, ale właśnie przez takie internetowe stuleje niszczone są opinie osób, które naprawdę znają się na rzeczy. Anety Awtoniuk jest bardzo dobrym fachowcem i zna się na rzeczy a taka wsza w akcie swojej głupoty, nudów, chce się "zemścić", no bo jest #afera, więc trzeba zaspamować czyjegoś FB, zmniejszyć wiarygoność na google, i przez to niejedna osoba nie pójdzie do specjalisty, ale do partacza, któremu znajomi wystawili dobrą ocenę opartą na fikcyjnej wizycie.

@Jendrasss - właśnie oby takich gnid i przegrywów było jak najmniej na tym serwisie. Cały dzień NIC nie robisz tylko siedzisz i szukasz afery. Jak trafi się afera to oczy aż ci się szklą, bo WRESZCIE w twoim marnym życiu coś się dzieje.
Szkoda mi ciebie, ale zasługujesz by cię przykładnie ukarano.

O przebiegu całej sprawy, będę Was informował pod tagiem #jendrasss_przegryw, możecie obserwować. Z poziomem zidiocenia jaki prezentuje ww. osobnik trzeba walczyć bo to przestaje być śmieszne. Zresztą wejdźcie w jego profil i zobaczcie, że życie tego człowieka opiera się tylko na wykopie a jego komentarze mają poziom gimbazy.

@Jendrasss - proponuję #!$%@?ąć się w łeb i to mocno.

edit: hahaha zobaczcie, ta patologia nawet temat założyła bo ktoś ośmielił mu się to wytknąć
https://www.wykop.pl/wpis/30176527/przestrzegam-przed-tym-uzytkownikiem-i-firma-kultu/

#patologia #patologiazewsi #bekazpodludzi
kulturystyka-online - Zobaczcie jaka patologia siedzi na wykopie. Tyczy się to tego z...

źródło: comment_xw8Uq1oSPTsRsT7nQ9w9JVGXnENXhh6p.jpg

Pobierz
  • 21
@kulturystyka-online:

Hahaha. Oczywiście że tak. #!$%@?? Takich perełek jest więcej. Widzę że nauczyłeś się nowego słówka i myślisz że przez to wypadasz inteligentniej? Zobaczymy czy w sądzie będziesz taki wygadany ;).

Pomijając że mi wytykałeś lubowanie się w aferach a tam się podniecałeś że wykop jest na fali po willi karpatia.
Jesteś takim nędznym kłamczuchem że aż się niedobrze robi ;).
@Jendrasss: No to dawaj te wszystkie perełki :)
Co do #!$%@? ekipy- jesteś na tyle leniwy, żeby zobaczyć co napisałem 2-3 odpowiedzi dalej wyjaśniające cel i zamiary wizyty. Także pisz donos. W prokuraturze to cię chyba wyśmieją.

Chciałeś zawojować wykop a skończyłeś z 6 wykopami i 5 zakopami, bo wydawało ci się, że prowadzę jakiś sklep z odżywkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomijając że mi wytykałeś lubowanie
@kulturystyka-online

No ale tamta sprawa z nękaniem była słuszna. A ty chcesz jakiejs kobicie "niszczyc reputacje" bo jakies dziecko obrazila na internecie. Lol


A co ty jesteś szeryf wykopu żeby decydować co jest słuszne a co nie?
Zresztą mnie to nie obchodzi, w sądzie będziesz się tłumaczyć z nakłaniania do czynów karalnych.
@kulturystyka-online

Korespondencja z zainteresowaną rodzinką do której chciałeś jechać.
Jak na razie wykazali zainteresowanie.
Dokumentacja to zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu przestępstwa.
Oni z tego co mi napisali zrobią to samo.
Przygotuj się na trochę zamieszania w twoim życiu.