Wpis z mikrobloga

Nawet mi was nie żal polacy, naprawdę. Polskie Januszexy są w szoku że Ukraińcy domagają się wyższych wynagrodzeń, bo z polskimi pracownikami nigdy nie mieli takich problemów. Taki Ukrainiec wie ile jest wart, i nie da się wycyckac jakiemuś polskiemu januszowi biznesu na kase a polak?, polak to jest wdzięczny że w ogóle ma robotę i całuje januszowych bogów po stopach hahaha. Teraz odpowiedzcie sobie na proste pytanie, jak wy chcecie być szanowani w Europie, skoro sami siebie nie szanujecie?.
#bekazpodludzi #januszebiznesu #ukraina #polakicebulaki #ukraina
Pobierz S.....h - Nawet mi was nie żal polacy, naprawdę. Polskie Januszexy są w szoku że Ukra...
źródło: comment_bDR9IsAsQ4YTEQHIrTANF05HZaul2NBN.jpg
  • 14
@Smakoshh: Kiedyś kładliśmy nowy tor na linii Pilawa-Garwolin, robili z nami Ukraińcy, było ich ze 30 chłopa. Po robocie zjeżdżaliśmy do hotelu, no i u tych zasranych polaczków, czyli u nas, był porządek, ładnie pachniało, łóżka zawsze pościelone, ubranie robocze ładnie wyprane itp. ale za to u Ukraińców waliło gównem, gorzej, #!$%@?ło gównem z obsranego chlewu, 30 par śmierdzących butów było wystawione na korytarz i waliło w całym hotelu, w pokojach
@Smakoshh: ty Smakoshh już masz taką sytuację jak ja że tyle osób ma cie na czarnej że nie ma sensu baitować bo i tak nikt tego prawie nie widzi. Czasy gdy ma się po kilkaset plusów na zarzutkach mijają, moje minęły po jakiś 3-4 miesiącach na wykopie twoje też podobnie. Nie ma sensu
@Smakoshh: Jestem kierowca autokaru turystycznego. Jak powszechnie wiadomo transport w Europie zdominowany jest przez wschodnie kraje. Zgadnij ktore firmy placa najmniej kierowcom autobusow w turystyce - czeskie, wegierskie, chorwackie, slowenskie, slowackie czy moze polskie? :D Ostatnio nawet Rumuni mimo prawie dwa razy nizszej sredniej krajowej niz u nas, zaczynaja zarabiac lepiej xD