•  

Mirki, jeśli ktoś chciałby poznać młodą, ale jednocześnie bardzo dojrzałą dziewczynę, która nie szuka przygód, a jedynie faceta, dla którego mogłaby być motywacją, to mam idealną kandydatkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
    #tinder #podrywajzwykopem

źródło: zona-idealna.png

• poprzednie komentarze (1)

•  
      F...s

+107

@Szypec: I 3 miesięcznego syna w gratisie dostajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Szypec: Ostatnie zdanie xD
      I jeszcze ma czelność wymagać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

Komentarz usunięty przez autora

+: turbojez, S.........e
    •  

W sumie nic strasznego nie napisała, ale wiadomo, że według wykopków, jak się już ma dziecko, to nie wolno już sobie nikogo szukać do końca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Szypec: ajaj jedno zdanie potrafi zniszczyc wszystkie plany na przyszłość :/

•  

@Szypec:
      błagam, niech ktoś zapyta "a gdzie tatuś maleństwa" i wklei tu screena z odpiwiedzią.

•  

•  

@Szypec: Ja nie wiem jak można być tak głupim by wymagać czegoś więcej niż oddychania od mężczyzny gdy ma się już dziecko xD

•  

@Szypec: te adnotacje o dzieciach są jak gwiazdki i małe druczki w umowach. Zawsze kurwa na samym końcu xD

•  

Jedno zdanie o sobie i tak bardzo przemawiające xD

•  

@Szypec: z jednej strony od razu uczciwie zaznacza obecność dziecka. Nie wymaga też nie wiadomo czego, nie przesadzajmy.
      Ale szukanie faceta 3miesiące po porodzie? Skąd czas na randkowanie i pisanie, kiedy taki maluch jest uczepiony niemal 24/7 do matki.

•  

@Szypec: wydaje się porządną dziewczyną, każdy może popełnić błąd a dziecko nie jest niczemu winne

+: ruok, S.........e +30 innych
    •  

@Szypec: biorąc pod uwagę opis, przyjmując to za fakty a nie megalomanię można stworzyć dość prawdopodobną wizję sytuacji. Jest zaradną, pewną siebie osobą, ma ambicje i albo trafiła na typ "związek to handel" albo może sama odeszła bo gość był leniem itd. Ogólnie nie spełniał wymagań
      Oczywiście nie ma pewności co do tego, ale nie ma też nic przeciwko takiej wersji.

•  

@pomaranczowy_bonk: @Naxster: oczywiście, różna może być jej historia, ale chyba sami przyznacie, że opis jest kapitalny?

•  

@Szypec: Biedna dziewczyna. Taka młoda a taka doświadczona przez ciężki los. Pewnie jej mąż miał zdiagnozowaną ostrą postać białaczki i zmarł przed narodzinami dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Szypec: niespecjalnie. Zawsze dają fragment o dziecku na końcu, bo to niestety logiczne. Nie ma chyba na Ziemi faceta (może poza już dzieciatymi...) który taka informację przyjmie inaczej niż negatywnie (choćby lekko). Ofc dla wielu to nie jest deal breaker ale nie zaczynasz od najgorszej wieści, tylko budujesz zainteresowanie by dodać "ale"

A reszta opisu jest rozsądna, choć dla mnie mega butna, ale taki gust. Są ciekawsze jak szuka "wiernego, uczciwego, dobrze zarabiającego" pantofla.

•  

@Naxster: wiesz, gdyby to pisała 30-letnia kobieta, to opis byłby jak najbardziej ok, jednak gdy pisze go 20-letnia dziewczyna, która dodatkowo ma dziecko od 3 miesięcy, to trudno nie pomyśleć, że szuka ona po prostu najzwyklejszego frajera.

•  
      v...o

+4

Ja to jednak całą furię skierowałbym na tatusia, bo on też ma coś na sumieniu. Kto wie czy dziewczyna zrobiła się ogarnięta, a tamten nawet nie słyszał o obowiązku alimentacyjnym.

•  

go 20-letnia dziewczyna

@Szypec: fakt, tego nie zauważyłem, dałem jej instynktownie 27 lat

+: F............w
    •  

•  

@Naxster: no właśnie to jest clue całego tego ogłoszenia :) Gdyby miała te 27 to odbiór byłby już zupełnie inny.

•  

jak się już ma dziecko, to nie wolno już sobie nikogo szukać do końca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Call_me_Kaba: Wolno, ale pytanie czy w takiej sytuacji to rozsądne szukać kogoś na Tinderze

+: n........z, vaneck +5 innych
    •  

Gdyby miała te 27 to odbiór byłby już zupełnie inny.

@Szypec: chciałbym w to wierzyć

•  

•  

@vundo: Czemu na "tatusia"? Uważasz, że w wypadku wpadki najlepszym rozwiązaniem jest ślub?

•  
      v...o

+1

@johny-kalesonny: wiesz co, on mężem nie musi być, ale ojcem już tak. Chyba że już jest łachudrą.

•  

@Szypec: Ten prawdziwy mężczyzna którego poszukuje, na pewno nie szuka 20 latki z 3 miesięcznym niemowlakiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@vundo: No ale tu nie ma nic o tym, że typu nie jest ojcem dla tego dziecka :P

•  

@Szypec: W sumie to nie jest zły opis. Nic karynowatego ani madkowatego nie ma.

•  

te adnotacje o dzieciach są jak gwiazdki i małe druczki w umowach. Zawsze kurwa na samym końcu xD

@niezwornowazony: Gdyby napisała na początku, to Twój wpis wyglądałby pewnie tak:

Te madki, zawsze na pierwszym miejscu guwniak xD

•  

@NoMercyIncluded: nie, wtedy bym nie czytał dalej i przewinął. Tak samo jakby w umowie było od razu, że NIELIMITOWANY internet dotyczy tylko 3GB, potem jest limitowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Call_me_Kaba: Strasznego nie ale ten tekst aż poprawił mi humor - odpowiedzialny ble ble ble. Jeśli ojciec nie wpadł pod samochód to te oczekiwania to żart.

+: P...u, dixieman +2 innych
    •  

@Szypec: w sumie napisała wszystko czarno na białym, nie ma co oceniać xD najwyżej przesuniesz paluchem w odpowiednia stronę i jej więcej nie zobaczysz

+: F............w, RandomowyMirek
    •  

@Call_me_Kaba: @pomaranczowy_bonk: @Naxster: Ja rozumiem, że każdy popełnia błędy. Ale jest różnica, pomiędzy stłuczką samochodową albo oblaniem egzaminu, a zrobieniem nowego człowieka. Wybór wcześniejszego partnera już świadczy o jej nieodpowiedzialności, której tak wymaga od potencjalnego kandydata na chłopaka. Już nie wspominając o tym, że wystarczy dbać o antykoncepcję żeby uniknąć takiego bagażu. NO ALE NIE, NIE NASKAKUJCIE NA NIĄ BO KAŻDY POPEŁNIA BŁĘDY

•  
      B......e

+4

@Szypec: w sumie mógłbym zostać beta bankomatem :)

pokaż spoiler Żartowałem, nie mam swojego stałego dochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Szypec, P...u +2 innych
    •  

W sumie nic strasznego nie napisała

@Call_me_Kaba:
      No niby nie, ale z drugiej strony - dziecko i stawianie mężczyznom jakichkolwiek wymagań. Trochę jakbym nie miał nogi, ręki, kilkunastu zębów i paraliż lewej strony twarzy i smarował opisy, że biere tylko cycate blondynki nie starsze niż 20 lat. Nikt mi nie zabroni, ale i tak wzbudzam co najwyżej uśmiech politowania xD.

•  

Ej kurwa nawet napisała że nie chce być utrzymanką...

•  

To jak z akcjami na np allegro - nie chcesz nie kupuj ale jak już kupujesz to przeczytaj całe ogłoszenie...

•  

@Naxster: to teraz zdradzę Ci tajemnicę. dzieciak urasta do rangi nierozwiązywalnego problemu TYLKO na wykopie. xD na wykopie w tym temacie udziela się z 1000 osób. oto i twoje "nikt nie przyjmie takiej wiadomości inaczej niż negatywnie". większość chłopów ma na to wyjebane, nie spotkałem się jeszcze z nikim, kto odmówiłby randki, a co dopiero seksu tylko dlatego, że laska ma dziecko. xD wyjdźcie z piwnicy. albo lepiej nie wychodźcie i nie zatruwajcie świata swoimi idiotyzmami.

•  

@Szypec O S T R O Ż N I E !! ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@InspektorDupa: Dokładnie. Co więcej znam kilka lasek, których życie potoczyło się tak a nie inaczej i mają dzieciaka, a przy okazji naprawdę spore powodzenie u facetów pomimo tego. Oceniać dziewczyny przez pryzmat tego, że ma dziecko to trzeba być dobrym piwniczakiem.

•  
      f.........l

+7

@Szypec: Już po pierwszym zdaniu widać, że nie tylko dławiła się kutasem dynamicznego badboya, ale i ma zalaną formę

Szkoda, że będziemy tego szlaufa utrzymywali przez podatki

•  

Wybór wcześniejszego partnera już świadczy o jej nieodpowiedzialności, której tak wymaga od potencjalnego kandydata na chłopaka. Już nie wspominając o tym, że wystarczy dbać o antykoncepcję żeby uniknąć takiego bagażu.

@TJMonster: A słyszał kolega o tym, że antykoncepcja nie jest w stu procentach skuteczna? Uprawianie seksu w wieku 19 lat nie jest ani nielegalne, ani niemoralne, a wpadka może się zdarzyć każdemu, TAKŻE wtedy, kiedy się zabezpiecza. I tak, wiem, że na wykopie jest sporo osób, które w wieku 19 lat mogły tylko pomarzyć o seksie, ale normalni ludzie będący w tym wieku w związkach są aktywni seksualnie i nie ma w tym nic złego, trzeba tylko liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami MIMO stosowania antykoncepcji. Widocznie dziewczyna nie chciała usuwać ciąży (to zresztą byłoby przecież w Polsce nielegalne), a jej partner może okazał się jednak nie być gotowy na te ewentualne konsekwencje, więc się rozstali, ona urodziła dziecko i szuka nowego partnera. Nie ma do tego prawa, już nigdy nie może być szczęśliwa? Ja bym raczej doceniła fakt, że wspomina o tym dziecku od razu w opisie, a nie np. na trzeciej randce. Albo na trzydziestej, licząc na to, że facet zdąży się najpierw zakochać i później "jakoś to będzie".

I jeszcze odnośnie wyboru wcześniejszego partnera, który "świadczy o jej nieodpowiedzialności". Noż kurde. Przecież na każdym człowieku można się przejechać. Nikt was nigdy nie zdradził, nie zawiódł? Nie wbił noża w plecy, chociaż dalibyście sobie za niego rękę uciąć?

•  

@Andrzej_Kolumb a już zapowiadało się obiecująco

•  

"Posłuszny i nie kwestionujący swojej roli beta-bankomat potrzebny na wczoraj! Jako bonus będę Ci nieustannie truć dupę o 'ambicjach', 'motywacji' i 'osiągnięciach' (kasy więcej przynoś frajerze) chociaż moje skończyły się na 'dałam dupy alvaro w dyskotece'. Gówniak gratis."

•  

@taalarek: dokładnie, nie wyobrażam sobie randkownia mając pod pachą dziecko, które wymaga obecności mamy cały czas, co chwilę chce jeść albo właśnie zrobiło kupeczkę. No jak randka w żłobku. Podejrzewam, że ma plan szybkiego poszukiwania taty dla maleństwa.

•  

@uczalka

A słyszał kolega o tym, że antykoncepcja nie jest w stu procentach skuteczna?

Tabletka 48h po albo aborcja.

•  

+: n........z
    •  

@2giekonto: myślę że chodzi o doświadczenie życiowe - w pewnym momencie orientujesz się, że życie jest ciężkie i przestaje Ci przeszkadzać, że ktoś inny też lekko nie miał. a co mogą o tym wiedzieć wykopki, które całe życie siedzą u mamy pod spódnicą, albo w życiu nie trzymały dziewczyny za rękę. xd
      @feldm_Model: z twojego komentarza aż wali frustracją seksualną na punkcie własnego prawictwa. w ten sposób nie zaliczysz.
      @uczalka: żeby dowiedzieć się, że nawet na najbardziej zaufanych osobach można się przejechać, trzeba najpierw w ogóle mieć jakichś znajomych czy bliskich. wykopki z takich tematów nigdy nikogo takiego nie mieli, nie wymagaj od nich zbyt wiele.( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      P.......k

+13

Prawdziwy meżczyzna

@Szypec: Za kazdym razem robie "XD" jak to słysze

•  

@InspektorDupa Piszesz takie rzeczy, że chyba tu nie pasujesz :) Usuń konto ;)

•  

@Call_me_Kaba: Ja nie poluje tylko śmieje się z opisu na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

•  

żeby dowiedzieć się, że nawet na najbardziej zaufanych osobach można się przejechać, trzeba najpierw w ogóle mieć jakichś znajomych czy bliskich. wykopki z takich tematów nigdy nikogo takiego nie mieli, nie wymagaj od nich zbyt wiele.

@InspektorDupa: No kurde przejechać się na znajomych - zrobić sobie z nimi nowego człowieka. ja pierdziele. Czy tylko ja uważam że wydanie na świat potomka należy głęboko przemyśleć i uważnie dobrać sobie drugą osobę to tego ? I wykopki na pewno nie mają bliskiej rodziny czy znajomych. Boże co Ty chłopie za bzdury wypisujesz.

+: matinho10, P...u +8 innych
    •  

@Roithamer: Jak wspomniałam wyżej:

Widocznie dziewczyna nie chciała usuwać ciąży (to zresztą byłoby przecież w Polsce nielegalne)
      A w kwestii tabletek "po" - fragment pierwszego z brzegu opisu przykładowej tabletki ellaOne:

Skuteczność tej tabletki wynosi 97,9 proc. Im później tabletka zostanie przyjęta, tym zmniejsza się jej skuteczność.
      Przypominam również, że tabletki "po" są obecnie w tym kraju dostępne tylko na receptę, a znalezienie ginekologa "na już" nawet prywatnie bywa bardzo trudne.

•  

@taalarek to chyba jeszcze połóg, więc sex waginalny odpada ;-)

•  

•  

@Call_me_Kaba: Co? Wyśmiewam konkretną dziewczynę i jej opis

•  

@ediz4: masz rację, na jej miejscu też bym wyskrobał. fajnie, że o tym pomyślałeś!( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Szypec: czy istnieje niższa forma życia niż kobieta z bachorem szukająca beta-providera ? :)

•  

@InspektorDupa: Oo fajnie że w swoim białorycerstwie wyciągnąłeś z dupy tak wspaniały argument w dyskusji. Teraz wiem z kim mam do czynienia.

•  
      f.........l

+11

@InspektorDupa: A Twój komentarz jebie białorycerstwem, bo bronisz szlaufa XDDDD
      Napisz do niej, może dostaniesz seks w nagrodę, podnóżku

Nie chodzi mi o to, że uprawiała seks, tylko że za jej błędy będzie płacić społeczeństwo. Nic by mi do tego nie było, gdyby wzięła odpowiedzialność za siebie po fakcie, albo myślała przed

•  

@Call_me_Kaba wolno ale 3 miesięczne dziecko jet malutkie i wymaga ciągłej opieki, wątpie czy to najlepszy czas na tinderowanie, chodzenie na randki i pisanie z chłopami

•  

@uczalka

Widocznie dziewczyna nie chciała usuwać ciąży

Przykro. Niech niańczy Brajanka.

•  

@ediz4: co Ty możesz wiedzieć o białorycerstwie, robieniu dzieci i związkach w ogóle? przecież twoje poglądy pozwalają Ci na seks dopiero po ślubie. xD

•  
      D......o

+6

@Call_me_Kaba: może sobie szukać ale takie teksty od samotnych mamusiek to żenada. Puściła się bez gumy z jakimś Sebą zapewne już w wieku 18 lat a szuka chuj wie kogo i ma się za jeszcze większe chuj wie co. Jest masa dziewczyn w jej wieku bez dzieci więc co ona tak naprawdę ma do zaoferowania?

+: matinho10, P...u +4 innych
    •  

@InspektorDupa: W dupie byłeś i gówno widziałeś - potwierdza to twój nick.

•  

@feldm_Model: uhhhhhhhh ale mi pojechałeś prawiczku!ʕ•ᴥ•ʔ

•  
      k.....i

+1

@Szypec: O kurwa. Reklama dzwignia handlu. Ale jak pisala o 'nie wie czego chce' i 'prawdziwym mezczyznie', to juz wiedzialem, ze jest cos na rzeczy.

•  

@plackojad: nie bedzie brala pierwszego lepszego stulejarza tylko dlatego ze ma dziecko xD

•  

@Szypec: Podoba mi się ten opis.

•  

@ediz4: nie chcę Cię martwić, ale argumentów o "białorycerstwie" używają tylko i wyłącznie ludzie upośledzeni społecznie, którzy całą mądrość o związkach i dzieciach czerpią ze swoich kółek wzajemnego lizania się po fiutach - patrz sfrustrowane prawiczki na wykop.pl. w prawdziwym życiu to zwyczajnie nie istnieje, ludzie mają dzieci i szukają nowych związków i je znajdują nie raz, nie dwa. xD

•  

@Szypec do pol roku mozna zrzec sie ojcostwa, co powoduje ze lasce zostaly kolejne 3 miechy na szukanie alimenciarza ktory do 18/26 bedzie placil na nieswojego bekarta xDDDDD

+: Flypho, P...u +3 innych
    •  

@Szypec: Dziewczyna jasno mówi czego szuka, nie zataja faktu, że posiada dziecko. Co jest źle mirki? Zapewne zdarzyła się wpadka, chłopak spierdolił i dziewczyna chce sobie ułożyć życie, a wy już musicie kręcić bekę.

+: L..........a, uczalka +22 innych
    •  
      k.....i

+4

Ogólnie nie spełniał wymagań

@Naxster: Jesli chodzi o wymagania, to dobrze, ze sporo mezczyzn czasem mysli druga glowa, bo gdyby podchodzili racjonalnie do kobiet i oceniali je z perspektywy szerszego spektrum rzeczywistych oczekiwan, jaki spelniac powinny, to tak lekko z 70% z nich z marszu nadawaloby sie tylko na karme dla tucznika.

+: Flypho, P...u +2 innych
    •  

Widocznie dziewczyna nie chciała usuwać ciąży

@uczalka: czyli chciałą mieć dziecko, proste. Nie ma co zwalać na czynniki zewnętrzne - miała możliwość nie mieć dziecka a go ma - czyli sama zdecydowała że chce mieć dziecko. Wszelkie negatywne konsekwencje tym związane może obwiniać swoją osobą tylko i wyłącznie.

•  

Z chłopcem zrobiła, z mężczyzną wychowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Szypec: Dziewczyna jasno mówi czego szuka, nie zataja faktu, że posiada dziecko. Co jest źle mirki? Zapewne zdarzyła się wpadka, chłopak spierdolił i dziewczyna chce sobie ułożyć życie, a wy już musicie kręcić bekę.
      @andrzejobiad Skąd wniosek, że ojciec dziecka spierdolil? Równie dobrze to ona mogła spierdolic od niego. Albo go zdradzala i ja kopnął w dupe. Albo to pozostałosc po jednorazowym seksie z randomem. Można tak sobie spekulować.

•  

@uczalka: szukałem tego mema żeby Ci odpowiedzieć ;)

źródło: wykop.pl

•  

le jest różnica, pomiędzy stłuczką samochodową albo oblaniem egzaminu, a zrobieniem nowego człowieka.

@TJMonster: z punktu technicznego niewielka. Jest to albo brak myślenia z wyprzedzeniem o konsekwencjach albo efekt zdarzenia losowego. Oczywiście są to mocno, mocno inne sytuacje ale tak samo "łatwo" jest o nie trzy.
      I nie, antykoncepcja może nie zadziałać.

A co do wyboru partnera to poczekamy aż cie któraś partnerka zdradzi a potem utniemy ci rękę. Co ty na to? No słaby deal nie? Zdecydowana większość ludzi miała kiedyś złego partnera/kę, tylko, że nie miała tak srogich konsekwencji.

•  

@InspektorDupa: Nie chcę Cię martwić ale większe problemy z samooceną mają osoby które co w drugim poście używają słów prawiczki, lizanie po fiutach, stulejarze, sfrustrowane itp. Każdy psycholog Ci to powie więc spójrz w lustro i skasuj lepiej konto bo Ci nie służy.

•  

@karabli: wiem, że bardzo chciałeś napisać jakie to kobiety są głupie i bezsensowne. Napisałeś. Mam nadzieje, że ci lżej. Ale nie wołaj mnie bezsensownie.

•  

@Call_me_Kaba: Samotna matka już w 3 miesiącu życia dziecka? To raczej nie było planowane. Ktoś przypadkowy ją zalał, ona pijana a teraz szuka frajera. No chyba, że gwałt, ale to nigdy nic nie wiadomo.

•  

większość chłopów ma na to wyjebane, nie spotkałem się jeszcze z nikim, kto odmówiłby randki, a co dopiero seksu tylko dlatego, że laska ma dziecko.

@InspektorDupa:
      a) przeczytaj może mój psot do końca, bo skończyłeś gdzieś na początku, podskoczyłeś z radości, ze masz ripostę i pominąłeś ważne części
      b) facet odmówi randki albo zwłaszcza seksu tylko jak laska jest szkaradnie brzydka/brudna/chora/upośledzona. A i to nie wszyscy. Nie mówiłem o tym, a o związku.

•  

@Variv: no tez tak moze byc, ale czy to zle ze laska chce sobie jakos teraz ulozyc zycie? Ma cale zycie siedziec teraz w samotnosci bo ma dziecko?

•  

@Variv: no tez tak moze byc, ale czy to zle ze laska chce sobie jakos teraz ulozyc zycie? Ma cale zycie siedziec teraz w samotnosci bo ma dziecko?
      @andrzejobiad Oczywiście, że nie. Ja jej przecież nie krytykuje.

•  

@Szypec: Sroga spekulacja i nadinterpretacja z tym memem (zresztą jak w większości komentarzy tutaj), gdzie ona niby rzuca takie teksty w tamtym opisie? Pisze tylko o odpowiedzialnym facecie i od razu zaznacza, że nie chce być utrzymanką, więc tym bardziej nie widzę sensu się nad nią pastwić.
      Poza tym nie widzę, jak akurat pójście na wagary z matmy prowadzi bezpośrednio do posiadania małego Kaspiana. XD Chodziłam swego czasu na wagary i żadnego Kaspiana u siebie nie stwierdzam.

•  

każdy może popełnić błąd

@pomaranczowy_bonk: błąd to można popełnić na kartkówce z przyry

•  

te adnotacje o dzieciach są jak gwiazdki i małe druczki w umowach. Zawsze kurwa na samym końcu xD

@niezwornowazony: Jakby było na początku, to byś napisał, że dla tych matek to nie liczy się kim są one same, tylko że ma bachora.

•  

@ediz4: po pierwsze - co Ty prawaku konserwo możesz wiedzieć w temacie wydawania potomstwa na świat, przecież Ty przynajmniej teoretycznie powinieneś o seksie myśleć tylko po ślubie. xD zdecyduj się, czy masz poglądy konserwatywne, czy tylko udajesz. xD po drugie - jako taki przeciwnik aborcji i zwolennik rodziny chyba powinieneś najlepiej wiedzieć, że dziecko nie jest końcem świata, a wręcz w twoim wypadku powinno być darem od boga. xD Ty natomiast, prawak konserwa przypominam, wyśmiewasz dziewczynę za to, że ma dziecko i próbuje sobie ułożyć życie, no kurwa trzymajcie mnie, hipokryzja level: prawak. xD i jeśli każdy psycholog miałby coś powiedzieć, to właśnie to, że 90% wpisów o tinderze na wykopie to efekt frustracji seksualnej ich autorów.
      aha - tak, prawie wszystkie wykopki udzielające się w tego typu tematach to prawiczki z przerzutami na mózg, jak np. ludzie wyzywający dziewczynę w tym temacie za to, że ma dziecko.

•  

nie chcę Cię martwić, ale argumentów o "białorycerstwie" używają tylko i wyłącznie ludzie upośledzeni społecznie, którzy całą mądrość o związkach i dzieciach czerpią ze swoich kółek wzajemnego lizania się po fiutach

@InspektorDupa: znaczy był dziś post o tym, ze facet powinien wspierać emocjonalnie kobietę, adorować a w druga stronę to już w sumie nie ma potrzeby. I jak to on nie uwielbia skakać wokół kobiet. Ale to było na wykopie i prawie na pewno zarzutka więc... no chciałem zauważyć, ze możesz nie mieć racji. To zjawisko istnieje po prostu wykopki są tak niedojebane, ze używają tego jako karty natychmiastowej wygranej. To nie oni są mizoginiczni, ty po prostu jesteś białorycerzem!

+: BotGirl
    •  

Co jest źle mirki? Zapewne zdarzyła się wpadka

@andrzejobiad: pytasz wiecznych prawiczków siedzących w kółku wzajemnej mizoginicznej adoracji co jest złego w tym, ze kobieta uprawiała seks i dostała "od losu po dupie" i dlaczego ich to cieszy.
      Zastanów się nad tym.

•  

@plackojad: > I jeszcze ma czelność wymagać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@plackojad: Nom, powinna brać nawet menela z pod monopolu bo raczył ją w ogóle zechcieć.

•  

@InspektorDupa: Hahahaha. Przejrzałeś moje posty tylko z tego roku czy od początku mojego konta? Weź chłopie głęboki oddech i wyjdź się przewietrz bo Ci zaraz żyłka pęknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I powiedz psychologowi że nie masz problemu tylko ze stulejarzami, piwniczakami ale i z jakimiś prawakami. To jeszcze się da wyleczyć.

+: erkav
    •  

@uczalka: zluzuj trochę, nie można brać wszystkiego aż tak poważnie, szczególnie na portalu Wypok.pl ;) Wiadomo, opis miała bardzo dobrze napisany, ale gdyby nie jej wiek, i fakt, że dziecko ma dopiero 3 miesiące to odbiór byłby na pewno inny.

•  

@Naxster: kolejny mający fymla z prawiczkami, piwniczakami. Widzę że promowanie racjonalnego macierzyństwa to nadal wymysł tych piwniczaków bo postępowi popierają rzecz odwrotną. A później krytykują PiS że daje na patologię co sobie robi dzieci jak z taśmociągu.

•  

@Roithamer: Którw są w polszy już nielegalne

•  

@uczalka: Prezerwatywa ma 97% skuteczności, tabletka dzień po prawie 98%, zdobycie recepty na cokolwiek w Polsce jest banalnie łatwe, bo lekarze w tym kraju zrobią wszystko za 2 stówy. No bidulka miała okropnego pecha, znalazła się w mniejszości w obu przypadkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      @Naxster: Z punktu technicznego nie są to takie same sytuacje, bo stłuczka to błąd jednoetapowy, kilka sekund nieuwagi, zdarza się. Laska miała możliwość lepszego przesiewu osób, z którymi sypia, możliwość antykoncepcji (przyjmijmy, że zawiodła) oraz użycia tabletki po. Gdyby stłuczka przebiegała w 3 etapach to drogi byłyby bezwypadkowe. Tym bardziej, że konsekwencje lekkiej kolizji lub oblania egzaminu są o wiele mniejsze, od przyjęcia zobowiązania na cale życie.

+: ediz4, P...u +1 inny
    •  

@Mr_Gray: Co? Idziesz do lekarza i Ci receptę wypisuje.

•  

dupy dala teraz czas na bycie cnotka

•  

@uczalka:

I tak, wiem, że na wykopie jest sporo osób, które w wieku 19 lat mogły tylko pomarzyć o seksie, ale normalni ludzie będący w tym wieku w związkach są aktywni seksualnie i nie ma w tym nic złego, trzeba tylko liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami MIMO stosowania antykoncepcji.
      No jak te pary, które nie decydują się na posiadanie dzieci to robią, że przez cały swój 50-letni związek nie kończą z gromadą dzieciaków? NO JA NIE WIEM

•  

@Szypec: Ależ ja się wcale nie denerwuję, tylko taka moja natura, że kiedy ktoś jest niesprawiedliwie atakowany, to go bronię. Nie oszukujmy się, wrzuciłeś tego posta w celu zaatakowania tej dziewczyny i publicznego wyszydzenia jej zachowania, a mirko to podatny grunt dla takich akcji. Na podstawie posiadanych informacji uważam, że dziewczyna niczym sobie nie zasłużyła na to, co tu wypisujecie.

•  

@Naxster:

przeczytaj może mój psot do końca, bo skończyłeś gdzieś na początku, podskoczyłeś z radości, ze masz ripostę i pominąłeś ważne części
      b) facet odmówi randki albo zwłaszcza seksu tylko jak laska jest szkaradnie brzydka/brudna/chora/upośledzona. A i to nie wszyscy. Nie mówiłem o tym, a o związku.

nie, nie skończyłem na początku, ale masz trochę racji, z tym że po prostu nie zgadzam się z jednym fragmentem tego co napisałeś, mianowicie: w dzisiejszych czasach nie ma w ogóle faceta, który nie zareaguje negatywnie na wiadomość o dziecku w kontekście związku. gówno prawda, czytasz za dużo wykopu czy tym podobnych stron skupiających WSZYSTKICH frustratów dających jakiekolwiek jebanie o fakt posiadania dziecka przez partnera. w prawdziwym świecie faceci odróżniają bycie w związku z matką dziecka, od zostawania tatą czyjegoś dziecka, a sam proces wprowadzania przez kobietę nowego faceta w życie swojego potomstwa zazwyczaj jest długi i ostatnie o czym marzy większość matek, to znajdowanie nowego taty na wczoraj. xd podobnie zresztą fakt, że facetowi nie przeszkadza dziecko, NIE jest równoznaczny z tym, że będzie kiedykolwiek na nie łożył. to są po prostu dwie oddzielne rzeczy, które w dalekiej przyszłości mogą się połączyć.

znaczy był dziś post o tym, ze facet powinien wspierać emocjonalnie kobietę, adorować a w druga stronę to już w sumie nie ma potrzeby. I jak to on nie uwielbia skakać wokół kobiet. Ale to było na wykopie i prawie na pewno zarzutka więc... no chciałem zauważyć, ze możesz nie mieć racji. To zjawisko istnieje po prostu wykopki są tak niedojebane, ze używają tego jako karty natychmiastowej wygranej. To nie oni są mizoginiczni, ty po prostu jesteś białorycerzem!
      no właśnie. na tym polega internetowe kółko wzajemnego lizania się po fiutach, wynikające z niedoboru damskich języków na fiutach użytkowników internetu: "jesteś białorycerzem! haha! zaorane! B E T A B A N K O M A T".¯\_(ツ)_/¯

•  

@ediz4: A jak robili to w pt wieczorem a lekarz przyjmuje dopiero w pon, to już tagbletka 72 h po, nie podziała

+: uczalka
    •  

@plackojad: @Flypho: znam 3 dziewczyny, które były w podobnej sytuacji i żadna z nich jakoś nie obniżyła standardów mając dziecko i dobrze bo teraz wszystkie są w związkach z przystojnymi zaradnymi facetami. Większy problem ze znalezieniem facetów mają brzydsze dziewczyny.

•  

@Mr_Gray

Którw są w polszy już nielegalne

Są dostępne na receptę.

•  

@Szypec: napisz jej, że intrygujacy opis jak na kogos szukającego frajera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Prezerwatywa ma 97% skuteczności, tabletka dzień po prawie 98%
      @TJMonster: Procenty przerabia się już chyba w podstawówce, ale może będziecie mieć dopiero w następnej klasie, więc Ci pomogę. Jeśli prezerwatywy pękają u 3% regularnie stosujących je par, to nadal w przypadku 2% tych "pechowców" (0,06% wszystkich) tabletka "po" nie zadziała. A że może być trudno zdobyć tę tabletkę w odpowiednim czasie w świetle obecnych przepisów i dostępności ginekologów, też już pisałam. Więc tak, całkiem możliwe, że biedna dziewczyna miała ogromnego pecha. Co więcej, jeśli zawiedzie nie prezerwatywa (co powinno być widoczne zaraz po stosunku), tylko np. tabletki antykoncepcyjne stosowane bez dodatkowych prezerwatyw, to tabletka "po" w ogóle nie wchodzi w grę, bo wpadkę odkryjesz najwcześniej po paru tygodniach - chyba że chodzi o "zapomnianą" tabletkę, ale nie jest to jedyna możliwa przyczyna nieskuteczności.

•  

@Szypec: wygląda spoko, opis też. Oezu, ma dziecko małe, to ma. Jakby miała 30 lat i w czasie ciąży stwierdziła, że facet to pomyłka to też nie ma prawa układać sobie życia? Tak samo chłopak z dzieckiem, co za różnica. Co innego, gdyby była karyną, która szuka bankomatu.

+: rissah
    •  

@Szypec: po przeczytaniu 'prawdziwego mężczyznę' wiedziałem że dzieciata XD

+: P...u
    •  

teraz wszystkie są w związkach z przystojnymi zaradnymi facetami

@oszty:
      To ja chyba jestem jakimś królem świata, skoro faceci biorący laski drugiego sortu są przystojni i zaradni xD.

+: P...u, Seba169 +3 innych
    •  

@uczalka: wrzuciłem tego mema bo zawsze mnie mega śmieszył (tak jak dużo innych memów z Brak braku ironii), i prezentuje zupełnie odmienne stanowisko niż Twoje. A tak naprawdę ani ja, ani Ty, nie mamy pojęcia kto ma rację. Być może dziewczyna miała już narzeczonego, który odszedł, być może była po prostu naiwna i ktoś jej zmajstrował dziecko. Natomiast nie wierzę, że taki opis jest dla Ciebie jak czymś zupełnie normalnym u dwudziestolatki. Może coś się zmieniło, ale w tym wieku ja, i ogromna większość (jeśli nie wszyscy) moich znajomych, myśleliśmy raczej o imprezach i studiach, a nie o tym, żeby znaleźć odpowiedniego kandydata na żonę/męża.

•  

@ediz4: kojarzę Cię niestety z innych dyskusji, gdzie przybierałeś pozycję konserwy, zastanawiam się więc w którym miejscu zgodne z twoimi przekonaniami jest wyśmiewanie samotnych matek. wracając do początku:

No kurde przejechać się na znajomych - zrobić sobie z nimi nowego człowieka. ja pierdziele. Czy tylko ja uważam że wydanie na świat potomka należy głęboko przemyśleć i uważnie dobrać sobie drugą osobę to tego ? I wykopki na pewno nie mają bliskiej rodziny czy znajomych. Boże co Ty chłopie za bzdury wypisujesz.
      ja napisałem, że wykopki nadużywający określeń "białorycerz" i "betabankomat" nie mają znajomych, a co dopiero żeby ktoś zaprosił ich do bycia w związku, w związku z czym nie wiedzą nawet jak to jest przejechać się na kimś znajomym, a co dopiero na partnerze życiowym. tak, to jest czysta prawda o stulejarzach. nie dziwi mnie, że uważasz to za bzdury, skoro sam używasz tych określeń jako argumentów. xD będę o tym pamiętał jak znowu będziesz zgrywał dojrzałego w innych tematach.

•  

@uczalka: No proszę, wcześniej piszesz, że bronisz kogoś kto jest niesprawiedliwie atakowany, a teraz podczas dyskusji bez wyzwisk stwierdzasz, że twoi rozmówcy nie skończyli podstawówki. No brawo, nie wiem czy w ogóle kontynuować tą konwersację w takim wypadku. Chcesz mi powiedzieć, że samotne matki to 0,06% kobiet aktywnych seksualnie? No nie powiedziałbym, z moich obserwacji (które nie są dokładne, w końcu to nie były żadne legitne badania, ot tak stwierdzam) około 15% kobiet same wychowują dzieci, ewentualnie z nowym partnerem bo poprzedni je zostawił. To liczba delikatnie większa (takie tam 250 razy) od podanej przez ciebie. Zresztą, nawet w wypadku tego promila szansy na ciąże, zawsze pozostaje możliwość aborcji, na Polsce świat się nie kończy. I nie chodzi o to, że ona nie ma prawa do dziecka, oczywiście, że ma. Ale wymaganie cechy u partnera, której samemu się nie posiada jest moim zdaniem (i jak widać nie tylko moim) głupie. O naszej odpowiedzialności świadczą nasze czyny, samotne matki to nie jest coś co kojarzy się z odpowiedzialnością. Równie dobrze mireczek 2/10 może wymagać różowej 9.5/10, ale również zostanie wytknięty palcami, bo chce od płci przeciwnej czegoś, czego sam nie może zaoferować.

•  

@Szypec: Słusznie: ani ja, ani Ty nie mamy pojęcia, jaka tak naprawdę jest sytuacja, dlatego takie publiczne mieszanie dziewczyny z błotem jest dla mnie zupełnie nieuzasadnione i niesprawiedliwe.

w tym wieku ja, i ogromna większość (jeśli nie wszyscy) moich znajomych, myśleliśmy raczej o imprezach i studiach, a nie o tym, żeby znaleźć odpowiedniego kandydata na żonę/męża
      No i fajnie, ale widzisz, ja na przykład w wieku 19 lat byłam zaręczona, studiowałam, udzielałam korepetycji i mieszkałam z narzeczonym (który też studiował i pracował jednocześnie). Gdybyśmy wtedy wpadli mimo stosowania zabezpieczeń, to też mogłabym zostać taką młodą samotną matką z dzieckiem, bo nasz związek rozpadł się trzy lata później. Potrafię się więc postawić w sytuacji tej dziewczyny.

•  

@uczalka: Cóż, w takim razie jesteś wyjątkowa :)

•  

@Fagus: Na pierwszej randce karmienie i przewijanie pieluch.

•  
      P.........k

0

@Szypec: Może ojciec dziecka umarł na jakąś śmiertelną chorobę, albo w tragicznym wypadku. To że się ma 20 lat, 3miesięczne dziecko i szuka 'odpowiedzialnego' partnera na portalu randkowym nie musi oznaczać, że się nieodpowiedzialnie puszczało na lewo i prawo z nieodpowiedzialnymi samcami i w końcu 'wpadło'. Z punktu widzenia ewolucji, związek z taką kobietą jest absolutnym przegraństwem, no może z wyłączeniem sytuacji, gdzie się ma już własne dzieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Call_me_Kaba: Nie no dlaczego nie można szukać? Można. Tyle że mało kto chce zostać frajerem i opiekować się nie swoim dzieciakiem.
      Jakiś koleś zrobił, olał, a ty siedź i wychowuj nieswoje. Płać, pracuj, poświęcaj czas.

•  

jak wykopki możecie jej bronić? które z poniższych ma sens?

hej szukam poważnego związku jestem ania ....................... uwaga: mam syna xDDD

hej szukam poważnego związku mam syna jestem ania ...................................

to nawet nie chodzi o to czy to porządna dziewczyna czy nie

+: P...u
    •  

@Szypec: Ciekawe gdzie jest odpowiedzialny, ambitny, szanujący kobiety ojciec dziecka xD

•  

@CallmeKaba: Nie no dlaczego nie można szukać? Można. Tyle że mało kto chce zostać frajerem i opiekować się nie swoim dzieciakiem.
      Jakiś koleś zrobił, olał, a ty siedź i wychowuj nieswoje. Płać, pracuj, poświęcaj czas.

@2564: i za to wszystko wystarczy by powiedział tata do ciebie a nie do tego chuja co go zostawił. Ojcem nie zostaje się wsadzając penis bez prezerwatywy... Nie nazwę takiego mężczyzny który wychowuje cudze dziecko frajerem bo to on kochając matkę dziecka i przyjmując odpowiedzialność jest MĘŻCZYZNĄ... dobra a teraz czekam na lincz wykopu

•  

@PanCzlowiek: #takbylo - gdyby była świeżą wdówką to raczej nie szukałaby tak szybko, ponadto do pakietu „dzieciak” dochodzi „dwie teściowe” bo po śmierci partnera z poważnego związku raczej nie zrywa się kontaktu z powinowatymi

•  

@TJMonster: Obroniłabym i Ciebie przed samą sobą, ale niestety sądzę, że ta uwaga nie była w 100% niezasłużona. ;) Sugerowałeś, że skoro jedna metoda ma 97% skuteczności, a druga 98%, to praktycznie nie ma szans, żeby obydwie zawiodły, bo przecież jakoś ci ludzie to robią, że dożywają 50 i nie mają dzieci. No szanse są, co najmniej 0,06% przy natychmiastowym zastosowaniu tabletki "po". A oprócz tych ludzi, którzy nie chcą i nie mają dzieci, jest też całkiem sporo takich, którzy ich nie chcą, a mają mimo to. Ponadto piszesz:

około 15% kobiet same wychowują dzieci, ewentualnie z nowym partnerem bo poprzedni je zostawił

samotne matki to nie jest coś co kojarzy się z odpowiedzialnością
      Gdzie tu logika? Skoro to faceci zostawiają te kobiety, to dlaczego akurat te samotne matki mają być nieodpowiedzialne? To chyba raczej faceci porzucający kobiety w ciąży powinni się kojarzyć z nieodpowiedzialnością? Tak ja to rozumiem: dziewczyna szuka odpowiedzialnego faceta, bo prawdopodobnie to ojciec dziecka wykazał się brakiem odpowiedzialności i ją zostawił. ¯\_(ツ)_/¯

Zresztą, nawet w wypadku tego promila szansy na ciąże, zawsze pozostaje możliwość aborcji, na Polsce świat się nie kończy.
      Że można wyjechać do innego kraju, to się zgodzę, ale mniej-więcej połowa naszego społeczeństwa absolutnie nie akceptuje aborcji. W tym także spora część kobiet, nawet w razie wpadki. Zmusiłbyś ją do tej aborcji czy jak? :/

•  

Nie nazwę takiego mężczyzny który wychowuje cudze dziecko frajerem bo to on kochając matkę dziecka i przyjmując odpowiedzialność jest MĘŻCZYZNĄ

@OgryzekSarmaty:
      Wychowując cudze dziecko nie jesteś mężczyzną. Jesteś osobą wychowującą nieswoje dziecko. Nie wiem co ma męskość do rzeczy w tej kwestii, ale skoro już się na nią powołujesz to czemu akurat na spaczone przez XXI-wieczne kobiety pojmowanie męskości, a nie np. na to, co zrobiłby z takim dzieckiem mężczyzna 50 tysięcy lat temu? xD Bynajmniej nie byłoby to wzięcie go pod opiekę xD.

+: P...u, dixieman +2 innych
    •  

@Flypho: Masz dziecko ? Tu nie chodzi o spermę tylko. A i słyszałeś o ewolucji ? Człowiek się rozwinął nie tylko fizycznie ...

•  

Tu nie chodzi o spermę tylko.
      @OgryzekSarmaty:
      A o co chodzi? O zatrzymanie w puli istnienia własnych genów.

+: P...u, satanasluciferi
    •  

@uczalka: Oczywiście, że nie zmusiłbym nikogo do aborcji, jeszcze wcześniej napisałem, że nikt jej nie odbiera prawa do posiadania dziecka. I fakt, że ojciec zostawia matkę z dzieckiem świadczy nie tylko o tym, że jest tchórzliwą niedojdą, ale także o tym, że matka nieroztropnie dobiera partnerów seksualnych. A już na pewno powinna wiedzieć, czy chce z kimś takim mieć dziecko w wypadku, gdy się dowiaduje o swojej ciąży. Ale skoro oboje się wykazali nieodpowiedzialnością (oczywiście ojciec zdecydowanie większą i to nie podlega dyskusji) to dlaczego tak zażarcie wymaga tego od swojego nowego partnera? I owszem, wyszedłem z założenia, że jej dzieciak to wynik jej własnej nieodpowiedzialności, bo na to, jak już ładnie policzyliśmy, istnieje 99,94% szans, na twoją wersję 0,06%. Tak więc moje przypuszczenia nie są bezpodstawne.
      I apropo tej akceptacji aborcji przez społeczeństwo, to pewnie. Lepiej urodzić dziecko i ledwo wiązać koniec z końcem niż je usunąć i zdecydować się na nie w przyszłości. BO CO LUDZIE POWIEDZO
      PS: Skończyłem podstawówkę, ale czerwonego paska nie miałem

•  

@Flypho: Żartujesz prawda ? Nie chce schodzić do poziomu zwierząt bo po za genami mam emocje i empatię a takie dziecko można kochać jak swoje po prostu przyjmując odpowiedzialność za małego ale człowieka a nie pule genetyczna... bez hejtu, kiedyś jak będziesz miał dziecko ( szczerze polecam ten stan) zrozumiesz ze to nie tylko pula genów.

•  

bez hejtu, kiedyś jak będziesz miał dziecko ( szczerze polecam ten stan) zrozumiesz ze to nie tylko pula genów.

@OgryzekSarmaty:
      Jeszcze bym zrozumiał, gdybyś to mówił jako osoba, która po prostu nie może mieć dzieci, ale w innym wypadku to jest kopanie sobie genetycznego grobu.

•  

@Flypho: jeszcze zrozumiesz :). Kto ci broni mieć swoje dzieci ? Hipotetycznie naprawdę zakochałeś się i odpowiada ci kobieta pod każdym względem twój ideał i naprawdę to ze kiedyś jej nie wyszło/popełniła błąd/ktoś ja skrzywdził całkowicie ją eliminuje naprawdę ? Mój wspólnik ma 2 swoich i wychowuje 7 łatkę która przysposobił i on naprawdę kocha to dziecko jak swoje i na pewno jest bardziej ojcem jak ten fiut od alimentów. To branie dzieci z domu dziecka to to samo bo nie twoja pula i tyle. Nie rozumiem dlaczego nie dostrzegasz ze każde dziecko to człowiek

•  

@OgryzekSarmaty: raczej wszystko cjodzi o to ze dziecko moze na starosc odwrocic sie od takiego ojca. Brak wiezow krwi oznacza ze moze to byc calkowicie obca osoba w zyciu doroslym i straci sie tylko najlepsze lata na wychowanie czlowieka ktory potem nawet kartki na swieta nie przysle.

+: P...u, Jacolnik +1 inny
    •  

@Flypho: i ze pozwolę sobie na żart lepiej żeby były już jej zostawił dziecko jak HIV ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@lubielizacosy: Mam biologicznych rodziców, nikt mi większej krzywdy w życiu nie zrobił i szczerze ich nienawidzę jako ludzi wiec nie rozumiem argumentu. Jeśli jesteś dla tego dziecka autorytetem wsparciem i dajesz jej miłość to nie sadze żeby w wieku 25 lat obudził/obudziła się pewnego ranka i się odwróci. Ja swoim rodzica wyślę kartkę najwcześniej na 1 listopad.

•  

@OgryzekSarmaty: szansa na takiego bilogicznego wyrodnego syna jest jednak mniejsza poza tym linia genow nie jest przedluzona a tylko po to sie dzieci robi.

•  

@innych: tak, wykopek-piwniczniak postrzegający świat przez pryzmat swego przegrywu i strachu przed kobietami

•  

@lubielizacosy: spoko to rozumiem ze mimo ze to oni pili bili i się znęcali a to ja jestem wyrodnym synem ^^ naprawdę myślisz ze to linia genów ? Myślisz ze jak dziecko nie widzi biologicznego ojca całe życie to ma z nim po za kolorem oczu coś wspólnego ? Bo geny to oczy włosy skóra a ważniejsze chyba przedłużyć sposób myślenia, poglądy i spojrzenie na świat a sperma tego nie da się wtłoczyć

•  

@OgryzekSarmaty
      Dostrzegam że każde dziecko to czlowiek. Nie dostrzegam w jaki sposób dzieci adoptowane mogą być równe moim. Nie mogą.

•  

@InspektorDupa: sam sobie przeczysz. Jeżeli proces wprowadzania gościa w świat dziecka jest długi i mozolny to jest to niedogodność.
      Uproszczę wiec sprawę:
      Czy uważasz, że istnieje taki samotny, bezdzietny facet, poza skrajnymi jakimiś chorymi ułamkami procentów, który wolałby, że kobieta z która planuje związać całą swoją przyszłość miała dziecko z innym niż żeby dokłądnie ta sama kobieta go nie miała?

•  

zastanawiam się więc w którym miejscu zgodne z twoimi przekonaniami jest wyśmiewanie samotnych matek. wracając do początku:

@InspektorDupa: rozmawiasz z jednym z lepszych trolli wykopu, który nigdy nie przyzna ci się do błędu będzie kręcił do samego końca świata i nie odpuszcza tematu nigdy. For your consideration

•  

Z punktu technicznego nie są to takie same sytuacje, bo stłuczka to błąd jednoetapowy, kilka sekund nieuwagi, zdarza się.

@TJMonster: dlategoż właśnie tak dobrze, że podałeś dwa przykłady bo są idealne
      Albo zawiodła antykoncepcja - stłuczka. Tabletki brane nie wypaliły, jak wyszło to na jaw było za późno na reakcję. Chwila nieuwagi i ot

Albo zawiodło myślenie - egzamin. Były być może porady ludzi. Były telefony od mamy, żeby się uczyć. Był moralny kac, ze się chla zamiast uczyć. A może wszystkie plany uczenia sie cały dzień po zawiodły bo była impreza? Może był to szereg złych decyzji, może jedna.

•  

@TJMonster: Ech. Dobra, ostatni raz i znikam, za to będzie długo. ;)
      1. Dlaczego dziewczyna tak zażarcie wymaga odpowiedzialności od swojego nowego partnera?
      --> Prawdopodobnie właśnie dlatego, że zabrakło odpowiedzialności jej poprzedniemu partnerowi. Jeśli zakładasz, że sama była nieodpowiedzialna, a nie tylko "pechowa", to ok, widzę w tym pewną dozę hipokryzji, ALE raz, że to tylko założenie*, a dwa, że i tak po nieudanym związku szuka się zwykle partnera o cechach przeciwnych do tych, które spowodowały rozpad tego związku. Stąd: nieodpowiedzialny facet --> rozpad związku --> szukanie odpowiedzialnego faceta (niezależnie od poziomu własnej odpowiedzialności). Inny przykład: masz nieśmiałą dziewczynę, nie wychodzi wam, rozstajecie się, dochodzisz do wniosku, że to przez tę nieśmiałość, więc szukasz następnej bardziej śmiałej (chociaż sam możesz też być nieśmiały).

matka nieroztropnie dobiera partnerów seksualnych. A już na pewno powinna wiedzieć, czy chce z kimś takim mieć dziecko w wypadku, gdy się dowiaduje o swojej ciąży.
      2. Ok, a teraz powiedz mi, ilu ludzi zawsze i w każdym przypadku zastanawia się przed pójściem z kimś do łóżka, czy ten ktoś będzie się nadawać na ewentualnego ojca lub matkę, szczególnie biorąc pod uwagę, że jednak większość ludzi się zabezpiecza i skuteczność tych zabezpieczeń jest i tak dużo lepsza niż przed rewolucją seksualną (chociaż daleka od ideału, patrz niżej*). Oczywiście, że idealnie byłoby, gdybyśmy wszyscy o tym myśleli "przed", ale w praktyce prawie wszyscy popełniamy błędy, a już na pewno nie wszyscy potrafimy dobierać sobie idealnych partnerów bez względu na poziom własnej odpowiedzialności. No i w momencie wykrycia ciąży to już zostaje tylko urodzenie dziecka albo aborcja, której sama kobieta może po prostu nie chcieć, niezależnie od tego, czy jej partner ucieknie, czy nie.

I apropo tej akceptacji aborcji przez społeczeństwo, to pewnie. Lepiej urodzić dziecko i ledwo wiązać koniec z końcem niż je usunąć i zdecydować się na nie w przyszłości. BO CO LUDZIE POWIEDZO
      Nie chodziło mi absolutnie o to, że niektóre kobiety nie chcą dokonywać aborcji, "bo co ludzie powiedzo". Wręcz przeciwnie, aborcji dokonuje się przecież, zanim jeszcze ktoś się w ogóle zorientuje, że kobieta jest w ciąży. To nieprzerwaną ciążę (i późniejsze dziecko) widać przecież wyraźnie i to wtedy ludzie gadają. Gdyby ta dziewczyna dokonała aborcji, w ogóle nie byłoby tego tematu. Ona zdecydowała się urodzić WBREW temu, co ludzie powiedzą, choćby tutaj, na wykopie. A chodziło mi tylko o to, że mniej-więcej połowa kobiet w Polsce uważa aborcję za zabójstwo, więc nigdy by się na nią nie zdecydowała. Osobiście uważam, że aborcja powinna być w pełni legalna, ale droga, żeby przypadkiem nikomu nie przyszło do głowy, żeby ją stosować zamiast normalnej antykoncepcji.

*Nawet, jeśli zakładasz, że do wpadki doszło także z jej winy (np. przez nieodpowiednie zabezpieczenie), to nie wyjdzie Ci na to 99,94% szans. ;) 99,94% szans masz na to, że przy idealnym zastosowaniu prezerwatywy i ewentualnym natychmiastowym zastosowaniu tabletki "po" ciąży nie będzie. Z tą skutecznością środków antykoncepcyjnych to też w ogóle dłuższa historia, bo zerknęłam z ciekawości na wikipedię (obszerny wpis po angielsku, ale warto zerknąć choćby na statystyki) i tak naprawdę jest dużo gorzej, niż nam się wydaje. Wychodzi na to, że na 100 kobiet zabezpieczających się za pomocą prezerwatyw aż 18 zachodzi w ciążę w ciągu 1 roku! ( ͡° ʖ̯ ͡°) 2 ciąże na 100 kobiet (czyli te 98% skutecznośc) jest tylko przy bezbłędnym używaniu, a wychodzi na to, że błędy zdarzają się aż u 18% par. Można sobie dalej spekulować, że te 18% par to nieodpowiedzialni idioci, ale czy na pewno? Wygląda to już dużo gorzej niż 2%, no nie? Z ciekawostek dodam, że nawet sterylizacja nie daje 100% skuteczności. W przypadku męskiej sterylizacji nadal 1 na 666 panów zostaje ojcem w ciągu jednego tylko roku. W przypadku sterylizacji kobiet w ciążę w ciągu jednego roku zachodzi 1 na 384 kobiety. Szczerze przyznam, że mnie zmroziło, nie spodziewałam się, że jest aż tak źle. :|

•  

@Flypho: Dziecko to dziecko i już to widzę jak w takiej sytuacji każdy patrząc na to adoptowane myśli „ono jest gorsze”. I rozumiem ze jeśli takie dziecko przyjmuje i czuje ze opiekun to jego tata to jego miłość jest gorsza ogólne i nie równa innej miłości ? A czekaj miłości się chyba nie stopniuje chyba ze o czymś nie wiem. Lecę spać pozdrawiam Mirku dzięki za konstruktywna polemikę :)

•  

@Naxster: Tak jak wcześniej wspomniałem, spójrz jeszcze na kwestię konsekwencji. Oblany egzamin zawsze możemy poprawić w drugim terminie, albo za rok. Dziecko z nami zostanie, aż się nie wyprowadzi.

•  

@OgryzekSarmaty
      Życie to gra polegająca na rozsiewaniu swoich genów. Możesz łatwo ją przegrać.

•  

@Flypho: ja już mam double win in this game ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ja to lubię jak ludzie zamiast realnych opinii piszą takie zarzutki byle by karuzela kręciła się dalej.

•  

@uczalka: Rzeczywiście nie widzę sensu w ciągnięciu rozmowy, bo najwyraźniej się do swoich racji nie przekonamy. Nie chcę negować każdego twojego argumentu, bo w wielu rzeczach masz rację. Dla mnie jednak nadal zrobienie sobie dzieciaka w młodym wieku, z nieodpowiednią osobą i nieodkręcenie tego to mimo wszystko rodzaj nieodpowiedzialności. A wymaganie od partnera czegoś, czym samemu się nie błyszczy to hipokryzja, bez względu na to co dziewczyna przeszła wcześniej. Naprawdę uważa, że ktoś kto przeczyta jej opis, stwierdzi, że jest osobą nieodpowiedzialną i do niej nie napisze? To chyba tak nie działa.
      I fakt, statystyka jest brutalna, mimo to odpowiedzialne dopilnowanie zabezpieczeń zmniejsza szansę wpadki kilkukrotnie. I nadal szansa, że ciąża nastąpiła z powodu ciągu niefortunnych zdarzeń jest wiele razy mniejsza niż opcja, w której to dziewczyna była po prostu nieostrożna i lekkomyślna. Więc skoro już strzelamy w prawdziwą wersję zdarzeń, to mimo wszystko nadal dominuje ta, która nie przedstawia jej w dobrym świetle.

•  

@TJMonster: już o tym pisałem. "Łatwość" popełnienia błędu jest ta sama. A konsekwencje wiadomo, ze są astronomicznie wyższe. Ale konsekwencje nie zatrzymują ludzi, wysokość kary np nie zmienia mocno ilości przestępstw.

•  

@niezwornowazony: ale jaki zwrot akcji ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Szypec: nie chce być twoja utrzymanką a po wejściu w związek: KURŁAA jak to ty jesteś mężczyzna płac za rachunki itd itp w końcu wiemy jak baby są popierdolone, tu ma małego bachora to rzuciła przynętę na frajera i może kogoś złapie

•  

@uczalka dalbym dwa plusy jak bym mogl

•  

@Szypec wszyscy którzy ruchali przed 20 rokiem życia w chuj nie powinni jej ocenić, bo mogli być na jej miejscu. Mieli szczęście, że zawsze się zabezpieczali, a jak się zabezpieczali to wszystko się powiodło. Oczywiście facet może spierdolić, to tyle ma lepiej.

W pracy mam faceta który spierdolił od swojej 18 letniej dziewczyny z dzieckiem z downem. Teraz szuka sobie nowej dziewczyny xd oczywiście można powiedzieć, że wzięła sobie Łobuza, ale byli w związku wiele lat, mlodziencza miłość. Kobitka ma przejebane już do końca życia.

•  

@Roithamer: a może jak już wpadła to nie chciała usuwać tylko przyjęła sytuację na klatę i chce przezwyciężyć trudnosci? Coś widzę ze niektórzy to by tylko na skróty chodzili.

•  

@friendzone: nie wiem, ale na screenie nie widać nic takiego

•  

@Szypec: Dwa zdania opisu. Wykopowi eksperci od psychologii, relacji międzyludzkich i związków zrobili pełny profil psychologiczny, odkryli całą przeszłość dziewczyny i wydali wyrok xd

•  

@TJMonster W tym przypadku i tak nie wiemy, czy chłopak ją zostawił czy co się stało, że jest sama.

W Polskich warunkach nie musi aż tak uważnie partnera wybierać bo ostatecznie na lodzie nie zostanie. Z alimentów facet się nie wywinie, do tego 500+ i inne zasiłki z MOPS, pierwszeństwo przy mieszkaniu socjalnym i przedszkolu dla dziecka itp. . Łatwo nie będzie, ale nie będzie też tragicznie. Najgorszy może być brak ojca w rozwoju dziecka tylko.

•  
      L...0

0

@Call_me_Kaba: Bo tu chodzi o dwie rzeczy, po pierwsze o to co napisał niezwornowazony, a dwa, ze typiara pisze jaka to jest ambitna, a w wieku 20 lat musiala tak popuszczac szpary bezmyslnie, ze ma juz dziecko bez ojca

•  
      E.....e via Android

+1

Nie lubię tych opisów "jeżeli nie xxxx to nawet nie pisz". Okropnie to aroganckie i wieje wybujalym ego na kilometr.

Nie chcesz przyciągać alphakow na jedną noc? To se porób normalne zdjęcia a nie prezysz się przed lustrem półnaga.

A to że ma dziecko w wieku 20 lat to nic wielkiego. Wiem że na wykopie 19 lat i seks to jakaś abstrakcja ale wykop to nie cały świat.

Aha, i te procenty w antykoncepcji to się mierzy na rok. W sensie jak coś ma 2% niepewności to oznacza to, że około 20 kobiet na 1000 zajdzie w ciążę w ciągu roku na tej metodzie. Jakby coś miało 2% przy każdym seksie (których jest ze 150-200 na rok) to by to była beznadziejna antykoncepcja xD

•  

@Szypec powiedziałbym że POMOCNIKA

•  

@Naxster: jakie ma znaczenie co kto woli?( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mówię tylko o tym, że w życiu poza wykopem nie spotkałem się z tym, żeby facet nie zdecydował się wejść w związek z dziewczyną, która mu się podoba, z powodu jej dziecka. nie ma najmniejszego znaczenia, czy facet w takiej sytuacji hipotetycznie byłby bardziej szczęśliwy bez dziecka, bo nie o tym piszę.

•  

że według wykopków, jak się już ma dziecko, to nie wolno już sobie nikogo szukać do końca życia

@Call_me_Kaba: Bzdura, chodzi o koszty z męskiego punktu widzenia, a nie chęci z kobiecego. Dupy to drogi biznes, a dzieciate dupy to dwa razy drogi biznes. Proste. ¯\_(ツ)_/¯
      Drugim aspektem są geny - wychowywanie nie swoich dzieci niektórym nie odpowiada.

•  

@michal-szoper: co co? Czegoś nie zrozumiałeś? Zdania złożone za ciężkie?

•  

Przydalby sie wykop eksperyment bo jestem serio ciekawy ile facetow jest zainteresowanych ladna z dzieckiem. Dla mnie to nie do pomyslenia by cudze dziecko wychowywac (wyjatek adopcja, ale to oboje sie zgadzamy). Wiem ze to nie zawsze jej wina bo przeciez facet moglby uciec w 7 miesiacu ale dalej zostawia ta sytuacja sporo do myslenia. Jaki byl powod? Czy nie byla wpadka z glupoty? Moze serio szuka bankomata, a uczucia beda tylko okazywane dziecku?

•  

@taalarek: szybko potrzebuje hajsu na pieluchy bo pincet plus to za malo.

•  

@Szypec: Ja tam ją szanuje. Powiedziała wprost czego chce. Co prawda trąci niesamowicie kobiecy egoizmem, bo ona rozmnożyła się z kim chciała a teraz oczekuje pewnie kogoś kto nie będzie nic wspominał o dzieciach, ale przynajmniej wie czego chce ... no prawie, bo znając kobiety nigdy tak do końca nie jest. Tak czy siak jak na postawę kobiet to spoko. Ale egoizmu to jej nie pominę.W tych czasach powracamy do coraz większej dysproporcji pomiędzy facetami przekazującymi swe geny a tymi którzy są tylko członkami stada.

Właśnie to mnie nieco mierzi przy okazji wypisywania że każdy popełnia błędy. Ja widzę że najczęściej wcale to nie był błąd a świadome postępowanie. Rozmnożyć się z tym który daje emocji, wzbudza motylki w brzuchu i swędzenie pieroga a już gotowy produkt podrzucimy statecznemu "beta", określeniu znanemu z opisu hierarchii stad wilków.

•  

znam 3 dziewczyny, które były w podobnej sytuacji i żadna z nich jakoś nie obniżyła standardów mając dziecko i dobrze bo teraz wszystkie są w związkach z przystojnymi zaradnymi facetami. Większy problem ze znalezieniem facetów mają brzydsze dziewczyny.

@oszty: A jak się zapatrywały na dziecko z nowymi partnerami, nawet jeśli się później do tego przekonały?

•  

@Call_me_Kaba ogólnie szkoda laski bo gość np był dupkiem który niby kocha a potem spierdolił. Ale mirki wiedzo że to kurwa która dawała na lewo i prawo a teraz szuka naiwnego. Lepiej jak od razu napisze. Kiedyś spotykałem się z taką co po kilku randkach przyznała że ten dzieciak na zdjęciu to nie siostrzeniec a syn

•  
      c......o

+2

@Szypec: szuka odpowiedzialnego a sama sobie zrobila bachora xDD

•  

@xaliemorph: nie wiem poki co mają po jednym, ale chyba tak zazwyczaj jest ze z nowym partnerem tez sa dzieci :)

•  

. nie ma najmniejszego znaczenia, czy facet w takiej sytuacji hipotetycznie byłby bardziej szczęśliwy bez dziecka, bo nie o tym piszę.

@InspektorDupa: to gratulacje, od kilku postów radośnie rozmawiasz sam ze sobą bo to jest dokladnie to o czym pisałem. Co więcej nigdzie nie zaprzeczylem twoim obserwacjom. Tylko widzisz, słowo klucz, podoba sie. Wielu dzieciata sie nie podoba. Wtedy nie nawiaza znajomosci i nie zaobserwujesz nawet że bylo jakieś odrzucenie. Lub też nawiaza bez tej wiedzy, zakochaja sie i powiedza "no trudno" co tym bardziej potwierdza czemu ta informacja jest na końcu

•  

@Naxster: no właśnie NIE. nie ma czegoś takiego jak zakochać się bez wiedzy o dzieciaku (no kurwa jak??? xDDDD), życie to nie film. xD jest pierwszy wieczór, ale na drugim jest już wszystko powiedziane, przynajmniej w 99% wypadków. dzieciak to zresztą zazwyczaj najmniejsze problemy, zazwyczaj zaczynają się one od zazdrosnego ojca i tym podobne. tu się po prostu z Tobą nie zgadzam.

•  

no kurwa jak??? xDDDD

@InspektorDupa: no kurwa na przykład kiedy laska to ukrywa, a gość szybko się oczarowuje. Przez pięć randek można wyrobić na tyle zainteresowania i jednocześnie ukrywać tę informację.

Zresztą to jest kompletnie nie na temat. Napisałem dlaczego ta informacja jest na końcu a tu kłócisz sie z jakimś chochołem mnie na temat upośledzonych poglądów wykopków.

•  

@Naxster: dziecko to nie ciąża, nie ukryjesz pod sadełkiem. pięć randek to NIE jest związek.( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@InspektorDupa: twoja odpowiedź jest tak durna, że nie licz na jakąkolwiek z mojej strony

EOT

•  

No niby nie, ale z drugiej strony - dziecko i stawianie mężczyznom jakichkolwiek wymagań

@Flypho: no jasne, niech bierze kogokolwiek ;)

Oczywiście, że powinna mieć lepszą ocenę rzeczywistości i mniej roszczeniowy opis(bez haseł o prawdziwych mężczyznach*), ale już nie przesadzajmy w drugą stronę.
      To, że pewnie taki jak ona chce nie będzie zainteresowany to już jej problem.

*szczególnie, że pewnie wcześniej nie szukała tego prawdziwego tylko innego typu. Szanse, że to było planowane i chciane dziecko i nagle coś niezwykłego się wydarzyło są niskie

+: Chicane
    •  

@analogiczna
      Mniej więcej to samo napisałem xD

•  

@taalarek: dziecko to tylko mały człowiek, a nie nowotwór. Nie popadaj w paranoje, skąd czas na randkowanie xD

•  

@michal-szoper: ile dzieci już wychowałeś,mądralo?

•  

@taalarek: o to się nie martw. Nie ma zlobkow, przedszkoli, dziadkow, opiekunek ?

•  

@michal-szoper: pytam konkretnie to odpowiedz konkretnie.
      3 miesieczne dziecko do żłobka? Myślisz Ty chociaż odrobinę?
      Widać, że temat dzieci znasz z tego, że nim nadal jesteś i nic więcej. Taki bobas patrzebuje karmienia co 3h, przewijania kilka-kilkanaście razy dziennie i w najlepszym wypadku miedzy tym śpi. A nie zawsze jest tak kolorowo. Często płacze, rzyga i inne takie. Wspaniały moment na randkowanie.
      Rozumiem roczne czy starsze dziecko już da się gdzieś podrzucić, ale takie małe to trzeba mieć gówno w głowie. Dorosniesz, może kiedyś się przekonasz.

•  

•  

@taalarek: mam 3 letnia córkę i lat więcej ni Ty ;)

•  

@michal-szoper: to musiałeś być świetnym ojcem jak takich rzeczy nie wiesz o małych dzieciach ;)

•  

@taalarek: 1. Bobas potrzebuje karmienia co 3h - owszem. Jeśli matka karmi piersią, są laktatory, jeśli nie - nak! Ukryty tekst...armić może babcia lub ktoś kto dzieckiem się zajmie przez kilka godzin. 2. Dzieci do żłobka możesz wysłać w wieku 6 miesięcy. 3. Nie każde dziecko sra i płacze i je na przemian tak, ze nie możesz go zostawić na chwile z kimś. Nie uważam do końca ze chodzenie na randki i olewanie dziecka bo faceci w głowie to coś słusznego, tylko po prostu Twój argument jest z dupy.