Wpis z mikrobloga

Hehe uważajcie Mirki na auta od Niemieckich budowlańców, skubaniec tak nie dbał o dłonie, że tak mu się zużyła kierownica przez 12 lat, a zrobił raptem 180k km ( ͡ ͜ʖ ͡) Z drugiej strony to dopiero trzeba mieć farta żeby kupić diesla z takim niskim przebiegiem w lokalnym komisie ()

#motoryzacja #samochody #chwalesie
Kejran - Hehe uważajcie Mirki na auta od Niemieckich budowlańców, skubaniec tak nie d...

źródło: comment_TVEpu7eEk3uBNlUKJM59buro3SCghTIm.jpg

Pobierz
  • 21
@Kejran: Dobre dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale powiem ci, że mój wujek zrobił coś takiego w Berlingo. Miał złamany nadgarstek i kierując tarł gipsem o kierownicę. Wyglądała super przy przebiegu ~ 180k ale wytarł tym gipsem tak, że wygląda gorzej niż ta na twoim zdjęciu. Aż mi się nie chciało wierzyć
@Kejran: Zamontuj skórzaną, nawet używkę - mam u siebie w Mondeo Mk3 i przy przebiegu ponad 400 tys. są tylko delikatne wytarcia przy kciuku - pic rel (wybacz jakość, robione skrobaczką do szyb)

@Kejran: @baltic-vodka: @tomekg0: @Soczystyjakkalafior: Niestety Ford te kierownice standardowe robi z gównolitu, w Fusion przy niecałych 100 tysiącach obszyłem kierownicę bo nie mogłem na to patrzeć :)
pokabroche - @Kejran: Zamontuj skórzaną, nawet używkę - mam u siebie w Mondeo Mk3 i p...

źródło: comment_aK6PEyBIJpAL5lD6anJpKcL5i7xNRY0L.jpg

Pobierz