Wpis z mikrobloga

Telefon na pęknięta szybkę. Włącza się a uruchamia się ekran na którym są t2 polecenia do wyboru reboot system albo Restore. Niestety żeby to wykonać trzeba podłączyć telefon do internetu a ja nie mam odpowiedniego oprogramowania i kabli z tego co wiem naprawa elektroniki to Kilkanaście zł naprawa szybki do 65 zł na Allegro Na telefonie jest system Android Sprzedaję go bez słuchawek mogę opcjonalnie dorzucić ładowarkę standardową na mini USB. Telefon posiada pudełko instrukcje i inne papiery ale znajduja sie w Piasecznie a mieszkam w Warszawie Tak więc jeżeli komuś na tym zależy to musiałbym Doliczyć do telefonu około 40 zł. Sprzedam go od ręki w tym stanie Co jest za 50 zł Chyba że ktoś da więcej , z tego co sprawdzałem telefon po naprawie szybki i wgraniu systemu wart jest około 350 do 600 zł. Odbiór osobisty bądź wysyłka po wcześniejszej wpłacie na konto Jestem osobą uczciwa i po zaksięgowaniu pieniędzy telefon wyśle nie Wysyłam za pobraniem. Telefon do odebrania w centrum lub Praga Południe Rondo Wiatraczna, Grochów ,Witolin okolice ul Ostrobramskiej centrum handlowego Promenada. #htc #sprzedajetelefon #sprzedajetelefon #oferta #mobil #sprzedam
Dzidolf - Telefon na pęknięta szybkę. Włącza się a uruchamia się ekran na którym są t...

źródło: comment_5MCy43pVlmivxtHZgV85WA2YBytqzouC.jpg

Pobierz