Wpis z mikrobloga

@mosqua: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pisq: Pewnie masz racje, gdyby było dużo większe wyglądałoby lepiej, ale menu początkowo miało być fixed, więc dużo wyższe nie mogło być, została już taka wersja.
@urak666: Mi chodzi ogólnie o to że stronka jest taka w stylu eleganckich - gradient, stylowo, delikatnie... Super w ogóle. A logo też jest super tylko że jest komiksowe (już #!$%@?ąc że małe) :) i trzeba by było albo zrezygnować z gradientów i wykorzystać tą czerwień z logo, albo gdzieś dla wyrównania dać jakieś komiksowe elementy tak jak mówi @mosqua żeby to logo się nie czuło tam takie samotne ;)
@mosqua: taaaak sobie z Wami gadam, i myślę ile mam do zrobienia (4 strony i logo plus standardowa praca dla głównego pracodawcy) i tak mi się nadal nie chce... xD
@urak666: a ja siedzę i wprowadzam poprawki klienta który nie ma pojęcia o projektowaniu, a sobie coś tam wymyślił że ma wyglądać tak a nie inaczej... a potem lecą pytania "no ale dlaczego to tak wygląda?" xD no bo sobie pan tak zaprojektował... xD "A dlaczego to zdjęcie jest ucięte?" bo podesłał Pan kwadratowe zdjęcie i kazał wstawić w miejscu panoramicznym które Pan sobie sam wymyślił... i takie przerzucanie się mailami
@Pisq: Standard. Znam przypadki, gdzie proste strony wizytówki robiło się po pół roku. Weryfikacja żony/męża/rodziny to mój faworyt jeśli chodzi o współpracę przy projektowaniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pisq: Ja już zawsze ustalam jedną osobę z którą mam się kontaktować i jej zdanie będzie finalne, bo zbyt wiele razy pod koniec projektu pojawia się nie wiadomo skąd jakiś syn ciotki wujka, który w technikum był na informatyce i chce zmieniać wszystko. ( ͡º ͜ʖ͡º)