Wpis z mikrobloga

L'Equipe niespełna rozumu. O ile może w parunastu procentach byłbym skłonny uwierzyć w tę klauzule (choć wtedy United okazałoby się największymi frajerami w historii #!$%@? galaktyki), tak w jego pensje, lub chociaż zbliżoną do tej, którą ma obecnie nie uwierzę. Umieszczam bo źródło dobre, szczególnie jeśli chodzi o francuskich piłkarzy, ale to jak dla mnie i tak sci-fi na wyższą skale.

It’s reported there’s a clause which would allow Manchester United’s Paul Pogba to rejoin Juventus, but a deal is very unlikely.

The French midfielder joined the Red Devils from the Bianconeri in the summer of 2016 for what was then a world record fee of €105m plus another €5m in bonuses.

However, he has been repeatedly dropped by United manager Jose Mourinho in recent weeks, leading to rumours he’ll leave at the end of the season.

According to L’Équipe, there was a clause in the deal which took Pogba to Old Trafford which would allow Juve to buy him back for around €60m.


#juventus #united #plotkitransferowe
Pobierz
źródło: comment_ecE46JbODCZBGhr5ODJvRHfRqn8N7P6Y.jpg
  • 9
@dianabol: Jeśli Allegri wraca do grania trójką w pomocy, to sam bym Pogbe chętnie przytulił, szczególnie, że Bernardeschi zaczyna grać zajebiście, i będzie można pożegnać argentyńskiego Undera (#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)), no ale jak dla mnie to ogromne sci-fi. No chyba, że United by poszło na wymianę Paweł za Pawła, a póki tam Mourinho jest managerem to jest to bardzo możliwe xD

ale still, pensja byłaby
@realbs: Myślę że nie ma takiej możliwości aby wrócił do Turynu, prędzej wybierze grę w niebieskiej części Manchesteru bądź w którymś klubie z Londynu. Juve powinno się skupić aby spróbować wyciągnąć Savicia z Lazio a jeżeli to nie wypali wtedy zacząć myśleć o Pogbie jeśli w ogóle będzie chłopak zainteresowany.