Wpis z mikrobloga

Wystarczy, że spadki ustały a zawistne biedne małpki bez bitcoinów zamilkły. Co się staneo? Ja che moich hejterów, ztęskniłem się. Gdzie pasta? Nie byo jej od dobrych kilku dni. Gdzie szitkojniarze i nocoinerzy? No dalej! Szity spadajo? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Wszyscy pójdxiecie z torbami, wreszcie zrozumiałem dlaczego danielmagical tak was nienawidzi.
#kryptowaluty #bitcoin #bitcoin #btc

  • 44
@staryalejary11: bitcoina mam tyle co kot naplakal, i nie kupilem po 20kola :], ale fakt przeplacilem bo kupilem jak byl po 14, ale tak jak mowie groszowe sprawy i pod hodl bo mimo wszystko wierze ze urosnie, ale nie moge juz sluchac naganiaczy jak i nocoinerow przy kazdym ruchu na gieldzie.
O bitcoin umar spadł 5% !!!
Bitcoin tu de muuuun taniej nie bedzie bo urus o 100$
ja #!$%@? ile
@mateuszh443: na początku nie mogłem uwierzyć ale są tacy na tych tagach co faktycznie wierzą, że to nie żart. Kompletnie straciłem szacunek do tego marginesu nie żal mi ich. Nie warto pomagać, nie warto dzielić się niczym. Rynek powinien ich doświadczyć jak najciężej.
@d1ck: jeżeli mam na giełdzie małe kwoty to trzymam aż uzbiera się więcej, To tak oczywiste, że nie ma sensu tego wyjaśniać. Wystarczy zdrowy rozsądek ale może faktycznie niektórzy go nie mają i są bezradni jak dzieci dopoki ktoś nie wyjaśni czarno na białym.

Giełda jest winna nikt inny, no może jeszcze wysoka cena bitcoina ale znów mało kto to rozumie.

Pochwalam Twoje podejście każdy powinien takie mieć. Nie trzyma się