Gorące dyskusje ostatnie 12h

ZAPLUSUJ TEN WPIS A ZAWOŁAM CIĘ ZA 8 LAT - PRZED MUNDIALEM W 2026 ROKU

No witam, utworzyłem prawdopodobny skład rep. Polski na mundial w 2026 roku.

Zapewne zmieni się w 90% więc będzie można się wtedy nieźle pośmiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piszcie swoje zmiany/propozycje
    #pilkanozna #reprezentacja

odpowiedzi (64)

Mój młodszy brat napisał wiersz na religię.
    Trochę smiechlam.
    #podbaza #wierszyki #jp2

odpowiedzi (18)

Dziwna akcja ale prosze was o info.
    W tamtym tygodniu bylem nad jeziorkiem w sobote, sporo ludzi na brzegu. Plywa tam samotny labedz/labadz? xD Jak podplywa do brzegu i ktos sie zblizy do niego to prostuje szyje, rozklada skrzydla, skrzeczy i zaczyna isc w strone czlowieka. Ja chcialem wejsc poplywac i akurat sie zblizyl w moja strone i zaczyna to swoje straszenie. Myslalem ze jak wejde glebiej to odejdzie i da mi spokoj ale mnie dziabnal w bark no to zeby go odstraszyc strzelilem mu listwe na leb. Dziwnie go skrecilo i byl nieprzytomny chyba z 10 sekund a pozniej dziwnie zakrecony plywal. Jakas kobitka okolo 30 lat nagrala to od momentu jak lezy na wodzie obok mnie nieprzytomny i zaczela sie drzec ze zglosi to na policje itp. Olalem sprawe bo pozniej nic mu nie bylo a klocil z idiotka sie nie bede. Calkiem zapomnialem o sprawie a dzis dostaje to co na obrazku xD

WEZWANIE NA PRZESLUCHANIE W CHARAKTERZE PODEJRZANEGO xD

I co? Pojde za kraty teraz? xD
    #pytanie #kiciochpyta #prawo #policja #pomocy #wiezienie #oswiadczenie #historia #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (121)