•  

  Plantacja herbaty w Cameron Highlands w Malezji

  W tej okolicy są co najmniej 2 spore plantacje: Bharat (na zdjęciu) i Boh. W Boh byłem kilka lat temu, ale wtedy miałem tylko niewiele czasu na oglądanie plantacji z dość zatłoczonego tarasu widokowego.
  Tym razem, w sumie dość przypadkowo, trafiłem na drugą plantację, gdzie było mało ludzi i można było zejść na dół i pochodzić wśród drzewek.
  Przede wszytkim, pewnie zdjęcie kiepską komórką tego w pełni nie oddaje, ale widok jest naprawdę piękny. Potem żałowałem że umówiłem się z taksiarzem, że ma mnie odebrać po godzinie bo chętnie zostałbym dłużej o po prostu usiadł na ławce i patrzył się w tą uspakajającą zieleń.
  Drzewka te są dość niewysokie, myślę niecałe 1.5 metra wysokości, więc do zbierania herbaty nie potrzeba żadnych maszyn czy drabin. Po prostu osoba z takim workiem chodzi i zbiera liście.

  #ciekawostki #podroze #podrozujzwykopem #azja #malezja troche #earthporn

  źródło: fromapp.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dzień dobry Mirki i Mirabelki! Moj kolega ma pasiekę i dogadałem się z nim że da jeden słoik miodu na #rozdajo żebyście mieli do herbatki na te listopadowe poranki. A tak serio to nie ma gdzie sprzedawać miodu i prosił mnie o pomoc to mu mówię że zrobimy rozdajo i może coś z tego będzie. Więc Mirki jeden słoik idzie na rozdajo, smak do wyboru. Jak coś to piszcie priv dogadamy się ! Miód dostępny w okolicach Koszalina i w Poznaniu. Jak ktoś by chciał osobiście kupić !
  Ps. Na zdjęciu miód rzepakowy gryczany ( ͡º ͜ʖ͡º) Miłego wieczoru !

  Miód pszczeli:
  -rzepakowy 0.9l 30zł
  -wielokwiatowy 0.9l 35zł
  -spadź liściasta 0.9l 40zł
  -gryczany 0.9l 35zł
  -lipowy 0.9l 35zł
  -rzepakowo-gryczany 0.9l 35zl

  #rozdajo #pasieka #pszczelarstwo #miod #poznan #koszalin
  pokaż całość

  odpowiedzi (92)

 • avatar

  Czy mirki byłyby zainteresowane #ama z kimś kto był w śpiączce i przeżył śmierć kliniczną?

  Zrobimy tak: 10 - 15 najbardziej plusowanych pytań zadam i napiszę tutaj odpowiedzi (oczywiście bez głupot typu 100 kaczek).

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  #heheszki #humorobrazkowy #pikachu #reupload
  Mem w 4K ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (6)