Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Gość zdecydowanie źle zaparkował.

  Leży na zimnej kostce brukowej i drze jape na całe osiedle. Zastanawiam się czy przejść się do niego (nie wiem co osiągnę z typem w takim stanie) czy dzwonić gdzieś?

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  #technologia #samochody #auto #natura #ekologia Zasada działania elektryka

  odpowiedzi (108)

 • avatar

  Mirki, co się odjaniepawliło. Siedzę sobie w saunie jak co tydzień. Ze mną w środku dwóch typów, jeden to typowy bywalec saunowego przybytku lvl 30, a drugi to wręcz stereotypowy Janusz lvl 50+ z nadwagą.
  Siedzimy sobie tak po nagu w ciszy, kiedy otwierają się drzwi i wchodzi pani o dorodnych kształtach i bezceremonialnie w odważnej pozie siada na drugim "pięterku" naprzeciwko P. Janusza. Myślę sobie, ocho, chłop będzie miał co w pamięci zachować. Spodziewałem się, tak jak stereotypy podpowiadają, że Janusz będzie się chamsko i bezczelnie gapił we wdzięki niewiasty, także jakie było moje zdziwienie, kiedy po kilkunastu sekundach wąsaty mistrz saunowego savoir vivre wstał i grzecznie wyszedł bez pożegnania. No okej, trochę mnie zatkało. W tego typu przybytkach, tacy panowie raczej bezczelnie gapią się na nagie ciała i pchają się do saun, gdzie Panie akurat przebywają. No, ale ok. Bije się w pierś. Chłop, może miał już dość ciepla, albo poczuł się zbulwersowany takim aktem odwagi ze strony urodziwej pani. Pozory mogą mylić.
  Nie minęły dwie minuty a drzwi się otwierają, a w nich stoi: Nasz Janusz... W okularach... I siada na swoim miejscu z uśmiechem na ustach...
  Prychnąłem i wyszedłem xD

  #sauna #nsfw #januszex #heheszki #bekazjanusza
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)