Wpis z mikrobloga

Oglądając serial Strzelec (nawet całkiem fajny) i naszły mnie pewne feelsy. Konkretnie chodzi mi o aktorkę Julie Swagger. Oddałbym wszystko, żeby mieć taką żonę: piękna, mądra, szczera, wierna i kochająca męza i córkę. Warto sobie zadać pytanie czy istnieją takie kobiety w rzeczywistości, czy warto szukać tej wyjątkowej połówki? Urzekły mnie jej twarz i charakter, ostatnio tylko tak zaimponowała mi Gal Gadot z Wonder Woman, może nie jest piękna ale ten uśmiech.... jest boski! Zyjemy w takich czasach gdzie wymagania dot. mężczyzn są wielkie a kobiety rzadko coś sobą reprezentują, po prostu są.... Trzeba mieć duże szczęście, żeby trafiła się dziewczyna, która będzie wierna swojemu męzowi i będzie wspaniałą mamą poświęcając przy tym część swojego życia. Jestem jeszcze jak to określiła moja babcia "małym siurkiem" ale powoli dostrzegam zasady jakie rządzą tym światem i z każdym kolejnym dniem mam coraz większe obawy jak moje życie będzie wyglądać za 20 lat. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że ja też muszę coś dać od siebie, stąd powiedzenie: "żeby wyjąć, trzeba włożyć" problem w tym, że staram się jak mogę. Potrafię przez 15 minut wymieniać moje zainteresowania i hobby a mimo to czuje się nikim. Mam wszystko i nic.

#przemyslenia #tfwnogf #oswiadczenie
Pobierz o.....2 - Oglądając serial Strzelec (nawet całkiem fajny) i naszły mnie pewne feelsy....
źródło: comment_q3iijiJhm0BkEGzUYMlk8T7P3l8H9guT.jpg
  • 14
@revoolution: > mądra, szczera, wierna
Zwłaszcza takich. Zwłaszcza z naciskiem na to ostatnie słowo. Jest ich tyle, że mężczyźni nie mogą się zdecydować, bo każda taka super ( ). Oh wait... nie w tych czasach, pomyliłem się.
@revoolution: Obracam się w bardzo szerokich kręgach i od sebixowatych kręgów poczynając, na inteligenckich kończąc, graniczy z cudem znaleźć kobietę która te 3 cechy posiada, taka prawda o naszych czasach niestety.
@revoolution: Cóż, trzeźwe spojrzenie i prawdziwa ocena sytuacji mają to do siebie, że nie zawsze są kolorowe. A tak przy okazji, przed znakami interpunkcyjnymi jak kropki, wykrzykniki i znaki zapytania nie stawiamy spacji. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@ZitraT: Prędzej o niewiernego faceta jak o kobietę. Czepiasz się spacji, a w co drugim swoim zdaniu wstawiasz śmieszne minki i próbujesz z siebie zrobić jakiegoś guru. Nie pozdrawiam

Sprostowanie - w każdym zdaniu
@revoolution: O ile mi wiadomo, takie oto minki nie są żadnym błędem jeśli chodzi o pisownię.
Prędzej facet jest niewierny? Prawda jest taka, że w obecnych czasach obie płcie zdradzają na potęgę, nie da się jednoznacznie określić która więcej.
Skąd pomysł z tym guru? Na przyszłość nie polecam nadinterpretacji.