Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy!!

Spotkał się ktoś z was z taką sytuacją. Aktualnie przebywam na statku i moim jedynym środkiem korzystania z internetu jest karta Virgin Mobile (używam jej aktualnie tylko w UE oraz czasami w Afryce). Virgin poblokował czy jak to nazwać moje IP dla wielu stron (nie działa mi wykop.pl siedzę właśnie przez proxy, olx czy strona logowania do mojego banku).
Dodatkowo np. apka wykopu też nie działa. W sumie 90% stron się wczytuję ale te 10% jest kluczowe dla mnie...
Dodam że jak włożę inną kartę sim jakąś lokalna np z Nigerii czy nawet lokalną z Hiszpanii wszystko na laptopie czy w smartfonie działa ok...

Dodatkowo Virgin w Afryce ograniczył mi prędkość netu do 16 KB/S chociaż płacę 2.72zł za 100kb...

W OLX wyświetla mi się taki komunikat:

Aktualnie zalogowany jestem przez internet satelitarny i wszystko działa bez problemu...

Testowane na Androidzie, Windows i Linux tylko z moim numerem telefonu z karty virgin mam ten problem ;/

#pytanie #informatyka #virginmobile #it #telefony #telekomunikacja #komputery #pomocy #pytaniedoeksperta
kamillo007 - Mirki pomocy!!

Spotkał się ktoś z was z taką sytuacją. Aktualnie prze...

źródło: comment_gyKG4gTtNXxNbuM3EKE0RAa20GNJd4Vq.jpg

Pobierz
  • 11
@s_t_u_l_e_j: Mam IP z Polski, przecież to jakiś zart, w Play nigdy nie miałem z tym problemu nawet jak korzystałem z sieci satelitarnej. A robiłem rachunki po 3-6 tyś zł mieś. Mało tego Play dał mi zniżkę za taki ruch w sieci satelitarnej.
@kamillo007 Choć mieszkam w kraju mam podobny problem z działaniem wykopu zarówno przez aplikację jak i przez przeglądarkę. Czasami mi działa przez transmisję danych a czasem nie. Z resztą stron nie ma problemu.