Wpis z mikrobloga

@RezuNN:

naciąganie 7/10 to max na co ta gra zasługuje( zreszta tyle średnia z różnych recenzji wychodzi) , tez mialem odczucia 10/10 na poczatku ale gra staje się zbyt frustrująca po czasie :
- bugi bugi bugi , chodzi mi o te psujące rozgrywke , questy nie do wykonania , #!$%@?ące bugi AI w wielu misjach , gdybym nie grał z modem na zapis w dowolnym momencie to bym dawno skonczyl
kompletnie spieprzony balans rozgrywki po 1 połowie gry


@DAMONSTER:
Czyli w sumie to samo co Wiedźmin :)

Ogólnie pewnie jest jak piszesz (nie grałem jeszcze, chóć już kupiłem :P), ale te rzeczy jeszcze mogą poprawić, więc może urośnie to jakiego 8/10 :)
ja nie wiem jak to mozliwe ze gra która miała grywalną alphe i bete przez taki czas nie zostala doszlifowana , co ci testerzy #!$%@? robili ?


@DAMONSTER: testerzy moze robili ale devi zlali to ciepłm moczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ogolnie to jest tak, że czesi zawsze maja pomysly na wielkie przedsięwzięcia np takie DAYZ standalone, a potem wychodzi kupsko straszliwe, mam nadzieję, ze historia się
@DAMONSTER: No i nie zapomnij o tym jak tepo spada po swietnym otwarciu (gdzies 90%), teraz mam zadania z falszywymi monetami sa tak slamazarne, rozciagniete i nudne ze przestaje mi sie chciec grac (w dodatku juz conajmniej jedno zadanie jest zbugowane gamebreaking bugiem). I gdzie ta armia lysola wg poszla? Pewnie dopiero wroci jak kupisz sequel (,)
@DAMONSTER: zagrałem póki co 12 godzin i nie uświadczyłen buga. Zainstalowałem jakiegoś hotfixa, wszystko śmiga.

Co do wyzwania - gram z tym co znajdę, nie wydałem w grze jeszcze ani grosza i robię tylko main questy (chyba że po drodze są inne). #!$%@?łem się jakieś 20x bo noszę gówno miecz z 1 lokacji, a jeśli trafiam na >3 typów to niestety przyklepuję matę.
@drzuo: realizm swoje, ale to jednak gra. Jaki sens robienia skomplikowanej mechaniki walki, skoro po dojściu do tego etapu (czyli dość wcześnie) już możesz mieć na nią całkowicie #!$%@? i czuć się jak Marine z Warhammera 40k? Zbroja mogłaby być słabsza, mogłoby ja być trudniej zdobyć, mogłaby być droższa, mogłaby się łatwiej psuć, tak żeby któryś cios z kolei jednak wchodził... Możliwości jest naprawdę dużo, a robotą deweloperów jest cis z
@DAMONSTER: @RezuNN: Trudno się nie zgodzić gra wyszła za wcześnie i nie jest dopracowana ale w #!$%@? innowacyjna jak dla mnie i jeszcze nie doszedłem do momentu zmęczenia. Od zera do bohatera zgodzę się tvgry oni myślę ujęli to bardzo dobrze co mi się w grze podoba. Mechanika kradzieży bardzo fajna, otwieranie zamków w chu trudne na początku a później łatwe, walka świetna (pozycje miecza nie widziałem tego jeszcze zrobionego
mosku - @DAMONSTER: @RezuNN: Trudno się nie zgodzić gra wyszła za wcześnie i nie jest...