Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ktoś tu chwalił się kiedyś, że dostał rentę na swoje #!$%@?.

Mam 26 lat, nie pracuję (kiedyś pracowałem bardzo krótko, ale rzuciłem, bo to nie dla mnie), nie mam wykształcenia (tzn skończyłem liceum, ale nie podszedłem do matury). Naturalnie zero znajomych, kobiet, #!$%@? kondycja (do fizycznej się nie nadaję) – krótko mówiąc ludzkie gówno. Zainteresowań też nie mam, odkąd skończyłem liceum jedyne co robię to lurkuję internety. Nie mam też żadnych oszczędności, kieszonkowe od mamełe przeznaczam na piwo. Jednocześnie moi rodzice są już na granicy tolerancji, bo nie chcą mnie utrzymywać, choć to tylko ich wina, że jestem takim zerem.

Jest szansa na tą rentę, czy nie?

#przegryw #renta #stulejacontent ##!$%@? #bezrobocie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ktoś tu chwalił się kiedyś, że dost...
źródło: comment_w2MDpgo0FlkFYZRteLKFPsgoX2CdiCSf.jpg
  • 54
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jebe, że mamełe i tatełe wytrzymują :) tak swoją drogą, też do matury nie podszedłem ale jakoś się wyrwałem od mamełe i właśnie siedzę pije warkę przed wypokiem, różowa leży jakieś shelongowskie ogląda a małe różowe śpi. A jak chcesz rentę to wyjdź goły na środek rynku, zgarnie cię policja, następnie udawaj tego sławnego z youtube co to księciem był i pfron coś tam rzuci. Powodzenia, może się uda.
OP: @Maglev: co w tym takiego śmiesznego? nie nadaję się do żadnej roboty, po prostu.

@tenji: myślałem o tym, ale mam fobię społeczną i się wstydzę kamery. Ale generalnie to mentalnie i intelektualnie z pewnością bym się w patostreamach odnalazł.

@Nattana: to prawda, wizja, że przejadam normickie pieniądze jest kusząca, trochę bym jakiejś sprawiedliwości zaznał w tym świecie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Normik przegrywa