Wpis z mikrobloga

@ad1s: Ogólnie to Gmitruk jest bardzo specyficznym człowiekiem i jego różne nerwowe ruchy, ciągłe zmiany zdań itd. nie bardzo mi się podobają xd. Zrobiło się ciekawie, to prawda, ale ja bym nie przeceniał wagi tego wydarzenia.
@HumbugPL polskie piekiełko, każdy ma tutaj swoje za uszami, ostatnio to Borek miał być zbawca i osobą która zjednoczy środowisko, tymczasem ewidentnie chciał ugrać jak najwięcej dla siebie, grając brudno, mając Polsat za plecami, więc pozostali się buntują.
@ad1s: Dokładnie, nikt nie jest święty. Oceniać możemy tylko po owocach: czyli po galach. U Borka najbardziej mnie wkurza to samo co u Wasyla, czyli w kółko opowiadanie ile to oni nie dopłacają do gal, jak to oni nie ryzykują finansowo i ogólnie to należy ich całować po stopach, że łaskawie się zdecydowali promować boks.
@BigMazi wierzę, ewidentnie sprawia wrażenie że dąży po trupach do celu, nie liczy się dla niego dana osoba, a przede wszystkim własna korzyść

@HumbugPL teraz moim zdaniem staje na rzęsach, żeby przebić galę Najmana. I bardzo dobrze, gdyby tylko nie wspomagał się takimi zagrywkami jak ta z Ugonohem
@ad1s: Szkoda tylko, że to oświadczenie nie ma żadnych konkretów, wygląda na idealnie skonstruowane żeby narobić syfu i nic więcej, teraz full ludzi komentuje bez posłuchania co ma do powiedzenia druga strony tego "konfliktu". Ja bym się jednak powstrzymał od mówienia, że ktoś gra brudno itd. bo jak na razie nie ma na to żadnych dowodów, obecnie to wygląda bardziej na to, że starzy wyjadacze bronią swojego interesu przed kimś nowym