Wpis z mikrobloga

Wołam wszystkich spod tego posta, bo ktoś zaczął realizować pomysły ( )
Link do zbiórki zamku

Proszę bardzo, jacyś obrotni wariaci wzięli na warsztat zamek z Szymbarku. Więcej informacji jest w opisie, więc nie będę zanudzał. Poczytajcie.
Niestety martwi mnie to, że przyszły zarząd zamku chce odremontować budynek z budżetu państwa (z dotacji unijnych też, ale to to samo, bo też składki płacimy) a nie własnych składek. Jednakże, jako, że pierwszy wywołałem ten temat na wykopie warto Was Mirabelki i Mirki poinformować.
Kłaniam się i miłej nocy.
#historia #zamki #azylboners ? #wykopowezabawy #niewiemjaktootagowac
Pobierz prawo - Wołam wszystkich spod tego posta, bo ktoś zaczął realizować pomysły (✌ ゚ ∀ ゚)...
źródło: comment_n5f6EqXa3L9imnqBMcZQ7p27WPE5ABTp.jpg
  • 14
@Thexil: profitem jest zamek (σ ͜ʖσ). wiem, że to nie wygląda tak jak miało, ale mamy jakieś pierwsze symptomy tego co Francuzi zapoczątkowali. A pewnie będzie więcej takich akcji.
@prawo: co to znaczy "Zyskasz też wiele innych przywilejów w tym np. Prawo Stacji - możliwość zatrzymania się w obrębie zabytku, jeśli tylko stan techniczny na to pozwala"
@prawo: każdy to rozumie na swój sposób. Dla mnie to nocleg w tym przybytku. Dlatego warto byłoby mieć wszystko na piśmie, a samo pismo powinno być napisane prostym językiem a nie stricte urzędowym