Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Samochód dla błazna

  W latach 1995 - 1997 wyprodukowano 3806 egzemplarzy Volkswagena Polo III generacji w limitowanej serii Harlekin , charakteryzującej się wielokolorowym nadwoziem, gdzie każdy osobny element miał inny kolor. Autka malowano w czterech kombinacjach kolorów żółtego, zielonego, czerwonego i niebieskiego, a klient zamawiając model nie wiedział, który z nich wylosuje.

  pokaż spoiler Prezentowany egzemplarz chyba był bity w tył, bo sąsiadujące elementy nie mogły być jednakowego koloru ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  #rzetelnafura #samochody #motoryzacja #carboners #carspotting #volkswagen
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • odpowiedzi (8)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Dziś rozszedłem się z dziewczyną. Po prawie 6 latach bycia razem.
  Jestem totalnie rozwalony. A dlaczego? Bo zazwyczaj takie historie brzmią "w końcu skończyłem toksyczny związek" itp.
  Ale tutaj rozeszliśmy się ze łzami w oczach. Obydwoje cały czas coś do siebie czujemy... jak jesteśmy razem. Ale związek na odległość nie daje rady. Najgorzej, że ja jakoś dawałem radę w tym funkcjonować, ale ona nie. Wmówiłem jej, że też tak uważam jak ona, ale tylko dlatego bo zależy mi na tym, żeby ona była szczęśliwa. Nigdy nie myślałem, że można tak cierpieć.
  Wolałbym, żeby nie wiem, zdradziła mnie, żebyśmy się pokłócili tak, że nigdy już bym jej nie chciał widzieć. Nic mnie tak w życiu nie bolało jak ten buziak w policzek na pożegnanie, kiedy ją odwiozłem. Odjechałem rycząc jak dziecko.
  Nie wiem co mam ze sobą zrobić. Co z tymi wszystkimi zdjęciami, które w ramkach ozdabiają moje ściany, moje biurko? Nie chcę tego chować, ale wiem, że będę tylko bardziej cierpiał.
  Nie rzucę się z mostu, nie strzele sobie w łeb. Nie oczekuje współczucia i poklepywania po plecach. Piszę to, bo komuś muszę się wygadać (wypisać?).
  Mam tylko nadzieję, że będzie szczęśliwa i nigdy nie zwiąże się z kimś kto by ją źle traktował.
  (╥﹏╥)(╥﹏╥)(╥﹏╥)(╥﹏╥)

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  pokaż całość

  odpowiedzi (66)