Wpis z mikrobloga

Kumple, pomocy. Gigabyte Gtx 260 i windows 10. Kilka dni temu spora aktualizacja windowsa. Od tej pory czy to instaluje nowe czy stare sterowniki do grafiki, objawia sie to czarnym ekranem i "brakiem odpowiedzi" monitora. Z grafika byly takie problemy od premiery praktycznie, pomagalo pare razy "windows+p". Teraz nie jestem w stanie sobie z tym poradzic.
#komputery #windows
  • 4
Dokladny scenariusz: Poszla aktualizacja, od razu czarny ekran. Przyzwyczajony napieprzam windows+p, nic nie pomaga. Przelaczam na integre, uninstall sterow do grafiki. Reboot, przelaczam na gtx. Odpala sie, instaluje stery i w trakcie instalowania czarny ekran. Ostatnie kroki powtorzylem kilka razy z roznymi wersjami sterow, bez powodzenia.
Ps. Formatu wolalbym uniknac, instalowalem niedawno system i dopiero co skonczylem go konfigurowac pod siebie.
@Ulica: spróbuj wyłączyć tą kartę zintegrowaną w menedżer urządzeń a zostaw tą gtx włączoną, miałem coś podobnego jak były włączone dwie karty graficzne w windowsie, tylko nie wyłączaj w biosie :D. Ja to robiłem chyba w trybie awaryjnym, ciśniesz shift i jednoczesnie klikasz uruchom ponownie
@Marcin35 To jest desktop, wiec i tak nie ma mozliwosci zeby dzialaly dwie. Wybieram jedna w biosie. Wyjscia na monitor tez mam osobno, wiec karty sie nie gryza