Wpis z mikrobloga

@Inveth: Duże noże (czyli z głownią powyżej 12-13cm) są zazwyczaj mało użyteczne, czy to w leśnym użytkowaniu, czy to w klasycznym EDC. Mój największy nóż "roboczy" ma ostrze długie na 12,5cm i nie odczułem, żeby był do czegokolwiek zbyt mały ;)
Większy nóż to mniejsza precyzja operowania, większa masa narzędzia, większa podatność na przeciążenia oraz inne rozłożenie wagi,.
@Inveth te noże tylko wydają się małe na zdjęciach od trollskyego. Po pierwsze bo perspektywa, a po drugie bo twórca ma wielkie łapy ( ͡ ͜ʖ ͡) tymi jego nożami można by #!$%@?ć gałąź z dębu Bartek xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trollsky: trolski, jak ja Cię #!$%@? szanuję, chłopaku, to Ty sobie nawet nie wyobrażasz. Jakbym miał syna, chciałbym żeby był taki jak Ty, ale póki co mam same córki, zatem uczyń mi proszę ten zaszczyt i zostań mym zięciem!
@Trollsky a ja mam pytanie odnośnie wykończenia noży. Dlaczego każdy (z tych co widziałem) ma jakby nieoszlifowaną część u góry noża? Wydaje się taka brudna. Nie wyglądałby lepiej jakby tamta część również była gładka? Czy to taki znak rozpoznawczy?