Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jutro sklepy zamknięte wiec w razie czego kupiłem sobie dzisiaj zapasowy dywan. To tak gdyby jutro obecny się popsuł.

  #zakazhandlu

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Kiedyś w licbazie, pewna Karyna lajkująca na facebooku wszystkie te rakowe obrazki o przywróceniu zasadniczej służby wojskowej, "bo kiedyś chłop to był chłop a nie ciota w rurkach", zapytała mnie czemu krytykuję przymusowy pobór, skoro sam planuję iść do wojska.

  Jak zapytałem ją w odpowiedzi, czemu krytykuje gwałty, skoro sama lubi się gzić z różnymi typami poznanymi na dyskotekach, to walnęła focha i już nie odezwała się do mnie normalnie do końca liceum XD Nie była to żadna strata, szczerze powiedziawszy, ale ta sytuacja śmieszy mnie do dziś.

  #heheszki #licbaza #truestory #logikarozowychpaskow #wojsko
  pokaż całość

  odpowiedzi (19)

 • avatar

  O kurła.
  Mam współlokatora, który nigdy w życiu nie posprzątał w tym domu. No jak Michała Białka szanuję tak przysięgam, że nigdy nic nie zrobił.
  Na noc wpadła jego loszka, która rzadko nas odwiedza, bo jest z innego miasta.
  Ja mam pokój zaraz przy kuchni więc słyszę często dobrze rozmowy. I czajcie akcje, zaczynają się zbierać, ubierają buty. Ziomek mówi, że poczekaj wezmę tylko śmieci.
  Ja w pokoju robię XD i ściszam muzykę żeby posłuchać co tu się odpierdala.

  Ona wchodzi do kuchni, na co on, że tylko on wynosi śmieci. Ciągle on coś tu robi. Że ma tego dosyć. Że znów musi on wyrzucać je.
  Laska tam hurr durr to pogadaj z nimi. Na co on, że rozmowy nie pomagają itd.

  Wyciągnął chyba już worek, bo słyszę jak laska mówi żeby włożył już przy okazji nowy. Ziomek pewnie otworzył szafkę pod zlewem, bo ona trochę skrzypi i jestem pewna, że spodziewał się tak worków.
  Ale my ich tam nie trzymamy XD Gdyby chociaż raz wcześniej wyniósł śmieci to by wiedział, że worki trzymamy w szufladzie. Ale trzebabyło jakoś wyjść z klasą, więc jej powiedział, że echhh znowu ktoś przełożył, on już to ma gdzieś, niech ktoś inny to zrobi, a nie, że wszystko on.

  Kurde bele, a ja do teatru chciałam iść ostatnio jak ja mam pod nosem idealną grę aktorską xD
  Biedna laska, myśli, że on taki supi i czysty na randeczkach, a nie wie jakim on brudasem potrafi być.
  #wspollokatorzy #studbaza #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)