Wpis z mikrobloga

@mucha1988: To zależy. Bo zmiana diety przy treningu wytrzymałościowym wpłynie w dużym stopniu na kompozycję składu ciała a także na masę, co w dużej mierze przełoży się na osiągi. W książce 'waga startowa' Fitzgerald pisze, że zachodzi bezpośrednia relacja między wynikami w triathlonie, kolarstwie czy bieganiu a %bf czy także wagą startową. Lepsza dieta = lepsze wyniki. I masa nie zawsze niższa, niektórzy potrzebują przytyć, nawet pod sporty wytrzymałościowe.
Już pomijając
@mucha1988: Qmplu temat rzeka! Wierz mi można wszystko, pytanie jakie masz cele i co chcesz osiągnąć i jak się w triathlonie realizować? Jeśli ma to być randka w ciemno na kilka chwil to daruj sobie. Jeśli chcesz się w tym zakochać i poświęcić to zacznij patrzeć co jesz, unikaj śmieci z fast foodów, wybierz się do dietetyka sportowego, poczytaj, popytaj cokolwiek, ucz się na własnych błędach słuchaj organizmu, obserwuj!
@quiksilver powiem tak. W dużej mierze celuję w pływanie i bieganie. Wezmę udział w sparingu nieoficjalnym w triathlonie który organizuje lokalny klub. Dystanse to 450m/~18km/4km z czego pływanie będzie na basenie a bieg na stadionie. Najważniejszy start to zawody swimrun i aquathlon.

Co do diety to zauważyłem że jeżeli jem byle co to trenuje byle jak. Jestem ospały i nie mam chęci na trening. Pewnie dlatego że gówno jem i nie mam
@quiksilver typowego planu treningowego nie posiadam ale staram się dobierać obciążenia treningowe tak by się nie zajechać. O pływaniu jakieś pojęcie mam bo jestem instruktorem a biegać też się zdarzało.

Jak masz jakieś rady, stronki, filmy YT to chętnie przygarnę
@mucha1988: Napisze krótko i jak to mniej więcej wygląda! Kluby TRI, Instytuty Sporu i Nauki, Kluby biegowe, Kolarskie - Polecam wpaść, porozmawiać, opisać swój przypadek - powiedzieć czego oczekujesz, ile masz czasu i jak manewrujesz nim podczas treningów? Wpadnij u siebie w mieście lub w okolicy porozmawiać - osoby prowadzące
mają więcej kontenntu w głowie ode mnie! Pewnie pomogą wyciągnąć pierwsze wnioski!