Wpis z mikrobloga

Czyli co... Gural przerwał swojego sławnego stream'a rocznego na rzecz nowo poznanej kobitki? I nagle ją poznał jak jest na niego "hype" i #kaskasiezgadza? No to nieźle ma swoich widzów w dupeczce :>
Ale spokojnie... chwilę poczekamy i jego oglądalność=pieniądze się zmniejszy i wtedy nagle odpali stream'a gdzie będzie się żalił, że jego "kobieta życia" go zostawiła, a dzieciaczki będą wysyłać donejty typu "to była s*ka", "leciała tylko na hajs", "będzie dobrze" i znowu hajs się będzie zgadzał i znowu znajdzie następną "kobietę życia"? I takie błędne koło?
Albo poświęcasz się swojej pracy (Gural to zadeklarował wprowadzając całoroczny stream), albo dzielisz po równo życie prywatne i prace. Jedno albo drugie. Tylko, że streamer'zy (piszę teraz o tych typu #patostream) tego chyba nie potrafią rozróżnić ;)
#gural #patostreamy
  • 11
@muwmimati: dobrze o tym wiem, ale po prostu piszę jak pewnie będzie, bo wątpię że (bądźmy obiektywni) z Gurala urodą raczej trudno znaleźć "ładną" kobitkę, bo po jego mimice jak i zachowaniu to raczej można wnioskować, że jest to jakaś "instagramowiczka", czyli teoretycznie 10/10 (jak dla mnie to one są obleśne, ale każdy ma swoje gusta i guściki) i logiczne jest to, że leci na jego sławę i jak będzie mniej
@muwmimati stawiam na opcje dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę że tak naprawdę została zmysłowa na potrzeby show.
@Snowden gural jaki by nie był to nie można mu odebrać cwaniactwa. Zrobiło się o nim głośno (oczywiście w negatywnym znaczeniu) to nagle wymyślił sobie kobietę która nie wiadomo kiedy poznał ale w przeciągu tego jak że krótkiego poznania są w związku. I tu powinna się zapalić lampka jak w
@Snowden: Taaa, Intagramowiczka 10/10 hbb, spotyka sie z kolesiem, którego wygląd to maksymalnie 2/10.... XD Ten koleś nie ma do zaoferowania zupełnie nic. Co z tego, że ma tą niby kase, jak dupy z instagrama sie spotykaja z typami ktorych stac na to, zeby im kupic torebke Hermesa, a za godzine perfum Diora za 4 bomby. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kolezka Gural jedynie co moglby takiej kobitce
Uuuu widzę, że temat gorący, także z ciekawością czytam wasze opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS: Jak dla mnie to raczej nie wymyślił tej kobitki, tylko ta kobitka zrobi go w "bambuko" ;)
@Snowden: No, ale tej kobitki na 99% nie ma. Koleś z kompleksami wymyślił se jakąś turbo mega laske, a prawda jest taka, że z takim ryjem to on nadal jest prawiczkiem i jedyne co dyma to własną rekę. Jakby mnie cisnęło pół internetu to w sumie też bym wymyślił taką bajeczke i zniknął na jakiś czas, dopóki robienie beki ze mnie się nie znudzi np wypokom( ͡° ͜ʖ ͡
@muwmimati: Chyba mało żyjesz na tym świecie (jeżeli się mylę to mnie popraw - nie jest to żaden "atak" na Twoją osobę), gdyż pieniądz jak i sława potrafi zmienić człowiek o 180 stopni i zmienić priorytety - taki nasz obecny świat... smutne to jest niestety ;)
@Snowden: Ale jakie on ma pieniądze? Na lajfie kilka dni temu się chwalił zakupami z Croopa, gdzie tam bluza kosztuje maksymalnie 50zł, a koszulki są po 10 xD Jakby miał hajs ubierałby sie np. w Lacoste, tam polówka kosztuje 400zł. Już nie mówię o jego g-schocku, prawdopobnie model ga-100, czyli ten najtańszy z najtańszych, używki można kupić na olxie za 200zł max, nowy np. na allegro to koszt 350zł maksymalnie. I
@muwmimati: bierz pod uwagę, że większość raczej przy większym dopływu gotówki odkłada te pieniądze na przyszłość i on pewnie też tak robi, także to że jego obecne życie wygląda jak wygląda nie odzwierciedla jego konta bankowego ;) Poza tym G-shock'a, mogę mieć za 50 zł... tak podróba, ale na streamie nie zobaczysz czy to podróbka, tak samo jak zagraniczni youtuberzy, którzy się chwalą swoimi Yeezami, a pewnie połowa ma podróbki za