Gorące dyskusje ostatnie 12h

DAILY REMINDER

Polacy sprzedali siebie, swój kraj i przyszłość swoich dzieci za 114.5 euro miesięcznie.

#gospodarka #neuropa #polska #bekazpisu #codziennaprzypominajka

odpowiedzi (38)

Mam niezły ubaw z tego całego prawackiego ścieku twierdzącego, że edukacja seksualna to zło a dzieci się nie masturbują...

Ja pierdole, zanim coś powiecie albo będzie powtarzać bzdury rozpowiadane przez wasze autorytety typu Marcin Rola, Różalski czy inni idioci - błagam, poczytajcie...

Tak - prawaczki, przeciętne dziecko "dotyka się" i poznaje swoje ciało już ok. pierwszego roku życia. Mało tego, nieświadomie czerpiąc z tego przyjemność. I tego swoimi wylewami nie przeskoczycie.

Fakt, że ów dokument WHO budzi takie kontrowersje to tylko i wyłącznie objaw zacofania polskiego społeczeństwa i ślepej wiary w "autorytet kościoła".

Już dla dzieci od 0-4 roku życia WHO zaleca program dotyczący radości i przyjemności z „dotykania własnego ciała”. Dzieci mają dowiedzieć się o masturbacji oraz o tym, że „koncepcje rodziny” mogą być „różne”. Taka samo jak „różne” mogą być związki.
    link

Ich nie trzeba tego uczyć - one same to wiedzą w toku prawidłowego rozwoju.

pokaż spoiler Czyż nie mam racji @artpop ?

#seksualnosc #dzieci #who #bekazprawakow #bekazpisu #polska #zdrowie #psychologia #japierdole #masturbacja #lgbt #edukacjaseksualna
    pokaż całość

odpowiedzi (130)

Prawa aborcyjne w Europie
    Niebieski kolor - aborcja dozwolona w każdym przypadku
    Zielony kolor - aborcja dozwolona jeśli np. nie stać cię na dziecko
    Żółty kolor - ciemnogród
    Zapraszam do dyskusji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
    #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkatoli

odpowiedzi (136)