Wpis z mikrobloga

@CzarnkowskiePiwo: Walka z legalną władzą to po stronie wyklętych nie do końca prawda. Mieliśmy rząd londyński i to on był władzą legalną, a nie władze komunistyczne. Przecież był on bezpośrednim spadkobiercą władzy przedwojennej. Gdyby nie Ruskie rząd na uchodźstwie wróciłby do kraju.
Pozwól, że zacytuję:

Z punktu widzenia prawa legalność władzy komunistcznej można łatwo podważyć.

Generalnie aż do 22 grudnia 1990 kiedy to prezydent RP na Uchodźstwie Ryszard Kaczorowski przekazał władzom
@LordofBlackLand: Argumenty ad personam - jak miło.
To może ja, błazen, podam Ci coś jakieś argumenty (tak, mnie błazna na to stać - przykro mi, że Ciebie nie...)
Artykuł prof. Jaroszyńskiego z 2009r.

Dla wielu z nas PRL jest nie tylko faktem historycznym, ale również faktem prawnym. Było takie państwo, miało legalny status, czyli swoją nazwę (Polska Rzeczpospolita Ludowa), swoje godło (z orłem pozbawionym korony), swoje władze (ustawodawczą, wykonawczą, sądowniczą), uznawano
@MarMac: xD

Wysryw jakiegoś profesorka od Rydzyka to rzeczywiście argument godny zamiany nastawienia!
Setki ambasad na całym świecie, liczne wizyty dyplomatyczne, utrzymanie przyjaznych stosunków z różnymi krajami a wszystko przez nielegalnych Polaków xD
Skoro PRL tak Bardzo nielegalny niech profesorek odda tytuły naukowe zdobyte w tych latach, przecież są one nielegalne i nie ważne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ