Wpis z mikrobloga

Jutro mam rozmowę o pracę w firmie
Praca jako support klienta aplikacji
Mam mieć test osobowości w języku angielskim XDD
Tego jeszcze nie miałem, a ostatnio dość konkretnie szukałem pracy i miałem wiele rozmów

Ktoś ma pomysły o co może chodzić? Jakich pytań mogę się spodziewać? Przecież te testy nie mają żadnego sensu.
Jeszcze się okaże, że to będzie jakiś test ze strony typu papilot czy pudelek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #pytanie #januszehaeru ##!$%@?
  • 7
@MyPhilosophy: Najlepsze jest to, że nie pamiętam jak wysyłałem CV na to ogłoszenie, nawet potwierdzenia na meilu nie mogę znaleźć :D
Ale rozmowa z panią z HR była bardzo fajna, nie było gadania o pierdołach, a kiedy padło pytanie o oczekiwania finansowe, postanowiłem oczywiście zapytać o widełki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się zdziwiłem, gdy je podała :D
@jourska: Może to być ostatni szał HRówek (sarkazm) pod nazwą Master Person Analysis (MPA). Zwykle robi się go online przed spotkaniem, żeby HRówa mogła sobie wykresiki obejrzeć.
@jourska: MPA mniej-więcej zajmuje 20-40 minut a sprawozdanie z niego generuje się automatycznie i jest w miarę samotłumaczące się dla osoby ogarniętej. Innych nie znam. Nie chadzam zbyt na rozmowy kwalifikacyjne.