Wpis z mikrobloga

Dobra, nikt nie protestuje to leci kolejny ćpuński pro tip.
Tym razem ważna kwestia zwijek i ogólnie tego czym dokonuje się aplikacji prochu w nos. Może niektórzy się obrażą bo powiem dość dosadnie co mam do powiedzenia ale mam to w nosie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdy, #!$%@?, nie róbcie zwijek z banknotów.
Jeśli myślisz, że jesteś fajny bo przy dupeczkach wyciągasz stówę żeby #!$%@?ć kreskę to jesteś dzban. ()
Na banknotach jest w #!$%@? bakterii m.in. staphylococcus epidermidis, paciorkowiec, pałeczka okrężnicy, klebsielli pneumoniae, pałeczki salmonelli. Nawet nie wiem dokładnie co to za cholerstwa ale same nazwy są wystarczająco zniechęcające. ()
Przez podrażnioną śluzówkę te małe #!$%@? łatwiej mogą się dostać do organizmu, niektóre odpowiadają za #!$%@? choroby. Zamiast tego każdy niech weźmie zwykłą słomkę do napojów (ja lubię te grubsze, barowe) i niech każdy wali ze swojej. Dbajcie o zdrowie.
#cpunskiprotip #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
  • 51
@Brother_of_Steel: Niby tak, ale nie do końca. Na ciśnieniu to wiadomo, że człowiek ma #!$%@? i myśli tylko o tym, żeby jak najszybciej coś #!$%@?ć. Mimo to warto wyrabiać sobie przyzwyczajenia i dbać o zmniejszenie szkodliwości tego hobby.
Może zbyt poważnie do tego pochodzę ale od kiedy pracuję w szpitalu zacząłem rozumieć jak ważne jest zdrowie i dlaczego warto o nie zadbać. ¯\_(ツ)_/¯
@Brother_of_Steel: Fajnie, że w tej kwestii się zgadzamy. Chociaż nie wiem czy takie moje #!$%@? daje jakiekolwiek efekty. Nikt nie słucha starego ćpuna, każdy mówi że on się nie #!$%@?, on nie jest kolejnym ćpunem i wszystko ma pod kontrolą a później życie szybko sprowadza ich do parteru.
A ja stoję z boku - kolejny raz oglądam tą samą historię, w której zmieniają się tylko aktorzy - i nic nie mogę
@Blaskun: Dobry kawałek, dzięki za link xD
@enterthevoid: To tez świetna opcja. Ogólnie polecam słuchać co radzą ludzie z SIN bo dobrze kminią.
@qwertty321: No co ja Ci mogę powiedzieć. Niby najlepiej jakby nikomu moje rady nigdy nie były potrzebne ale z drugiej strony narkotyki są częścią naszej rzeczywistości i trzeba to zaakceptować.
Moim zdaniem za dużo jest dezinformacji na ten temat (przykładowo wszystkie urban legends o tym co