Wpis z mikrobloga

Od razu po obejrzeniu teledysku "Flary", widać, że opowiada on o trzech próbach samobójczych głównego bohatera, które następują zaraz po sobie (postrzał, upadek, podpalenie). Wiem, że teledysk ma fajniejszy wydźwięk, gdy jest zmontowany w taki sposób, ale sam chciałem zobaczyć jak cała akcja wyglądała od początku do końca. Zrobiłem więc wersję "chronologiczną". Mam nadzieję, że komuś się spodoba ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pro8l3m #rap #muzyka
  • 12
@MojWujaaa: nóż jest „pozostałością” po poprzedniej próbie samobójczej (załóżmy, że nr 1). W pierwszej sekwencji próbuje zabić się strzelając sobie w brzuch (próba nr 2). W drugiej sekwencji widzimy jak wyjmuje sobie kule z brzucha i próbuje zabić się po raz 3 (sam upadek). W trzeciej sekwencji widzimy jak po upadku wypadają mu zęby, a na koniec podejmuje 4 próbę i się podpala. Z teledysku wynika, że wchodząc do baru podejmie
@mikasssa: no wydaje mi sie ze kumam, tylko z tym nożem o tyle dziwne że jak jest pod koniec sekwencja gdzie są pokazane wszystkie proby samobójcze, strzel, skok i podpalenie, to nie ma sceny z wbijaniem sobie noża.
@MojWujaaa: @Da_R_ecky: W teledysku są trzy sekwencje (licząc od upadku do kolejnego skoku).
Pierwsza:
- leży na drodze z nożem, po skoku, który nie został pokazany w teledysku
- wchodzi do baru i wyjmuje nóż
- skacze strzelając sobie w brzuch

Druga:
- leży na drodze z kulą w brzuchu z pierwszej sekwencji
- wchodzi do baru i wyjmuje kule (a dziewczyna bawi się nożem, który on zostawił w sekwencji