Wpis z mikrobloga

Przyjechałem do rodziny na Lubelszczyznę i jak się okazało to wschodnia rodzinka jest bardzo religijna, także po śniadanku wszyscy musieliśmy się zebrać i iść do kościoła - ostatnio byłem może na swojej komunii, nawet bierzmowania nie mam bo nie chodzę. Na dworzu -19 stopni, w kościele wydawałoby się, że jeszcze zimniej w dodatku po drodze lać mi się zachciało, to pomyślałem że odleję się w kościele, nie będę na mrozie siusiaka wyciągał bo może się jeszcze bardziej skurczy. Dla pewności spytałem rodziców czy są gdzieś w kościele toalety, powiedzieli że raczej nie, ale nie wiem czy oni nie widzieli czy co, bo stały jak byk przy samym wejściu dwa pisuary! Śmieszna sprawa bo woda w nich zamarzła, ale takie ciśnienie miałem, że aż lód stopiłem! Jedynie co to musiałem poczekać, aż wszyscy wejdą do tego głównego pomieszczenia, bo nie było żadnych kabin, ba! Nawet spłuczek na tym wschodzie nie mają... Polska B kurła xd #lubelskie #zalesie #protip #pasta
Pobierz L.....t - Przyjechałem do rodziny na Lubelszczyznę i jak się okazało to wschodnia rod...
źródło: comment_fpRvjaFvZgFhkYrIMogGi5Hd8Jvyv6vp.jpg
  • 5