Wpis z mikrobloga

Autorski tag z moimi historiami z dzieciństwa i nie tylko ;) #historiemarasa

O tym jak mogłem zostać bobsleistą.

Mama mi opowiadała zawsze jakim to ja byłem demonem prędkości. Wszędzie było mnie pełno. Owsiki w dupie bardzo.
Każdy spacer, albo wyjście kończyło się żenadą.

W McDonald uwielbiałem wykręcać świetlówki spod lady, kłaść je przed kasjerem i jak najszybciej #!$%@?ć poza obiekt. Matka oczywiście stoi #!$%@? cała Happy Mealem, a gówniaka nie ma.

Parking samochodowy? Super sprawa ! Nie ma to jak uciec matce kiedy tylko odwróci głowę i wczołgać się pod randomowy samochodów.

Maaamooooooooo szukaj!

Jak znalazła to #!$%@? gigant ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No, ale do rzeczy. Co ma piernik do wiatraka, przecież miało być o bobslejach.

Rok 97, może 98. Matka znowu wyszła gdzieś ze mną ( biedna kobieta). Zima w #!$%@?. Ja ubrany tak jakbym jechał na Sybir, a nie na targowisko. Może pamiętacie te stare zimowe skafandry body. Szeleszczące gówna. Dziecko wygląda jak siostra zakonna podczas zimowego wypadu w Tatry.
Wchodzimy do rybnego. Podłoga cała #!$%@? stopniałym lodem, błotem oraz tymi kostkami lodu z lady gdzie leżą ryby. Matka płaci za zakupy, a wszyscy w śmiech.

Wpadłem na pomysł, że zajebistym pomysłem będzie wziąć rozpęd i na szczupaka #!$%@?ć po tym śniegu.
Super pomysł. Cały #!$%@? w tym błocie + #!$%@? rybą jak XIV wieczny kuter rybacki.
Nie pamiętam czy był #!$%@?. Pewnie był : D

Zaplusuj, a zawołam Cię o kolejnego wpisu
Obserwuj tag #historiemarasa żeby było mi miło
Pobierz
źródło: comment_g5YdOlYi0CEntojGeftRAol1HfDoRzYV.jpg
  • 19
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (69)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @igrek97 @Isnen @SonyKrokiet @wieniu @CptBrit @Wiewior134 @devillikeme @Simon420 @Ayano @MegaMocny @BuZZarD_ @gaily @idontflyindick @hesus1357 @seledynowa_panienka @coma24 @kicipuci @Czarny_Mason @magik-86 @PandaPropaganda @Finsky @pasiaty @splenders @mariuszk3 @MrSnake @jaskrawybogdan @dexaty @BeDoEl @Krzemol @mamuciak @Lamersky @fidd @Pytonek @fyihyd @