Wpis z mikrobloga

Wysilam się coraz bardziej, ale progress idzie tak bardzo powoli. Najgorzej, że cały czas porównuję się do innych ilustratorów którym wychodzi i jakiś diabeł z tyłu głowy mi mówi, że jestem już za stara na sukces w ilustracji i mój czas dawno minął... Walka ze swoimi demonami to pierwsza, zaraz po zdychaniu z głodu, najgorsza rzecz w życiu "artysty". #grafika #rysujzwykopem trochę #depresja #digitalpainting #przemyslenia #przegryw
Symmachus - Wysilam się coraz bardziej, ale progress idzie tak bardzo powoli. Najgorz...

źródło: comment_TkLzDtKXoMKae30DplVfyG23teBqqAFa.jpg

Pobierz
  • 30
@ArcziMiszcz: Próbuję sprzedawać to, co rysuję. Ale niestety albo natrafiam na januszy, którzy chcą 50zł za szczegółową ilustrację, albo wydawnictwa wolą dać robotę swoim sprawdzonym ilustratorom niż mi. Tak straciłam jedno ze zleceń bo woleli to przekazać komuś, kto współpracuje z nimi o wiele dłużej (,) W każdym ogłoszeniu na fb czy zagranicą są igrzyska kto da mniej i się bardziej poniży. Smutna rzeczywistość.
@Symmachus: poziom wysoki, ma coś w sobie. nie porównuj się do innych bo zwariujesz a nad każdą gora jest wyższa gora więc to się nie skończy. Jak już musisz to porównuj się do samej siebie sprzed X czasu. Jakbym się miał do czegoś przyczepić to oczy nos i usta bym kolor czarnej kreski zastąpił na bardziej naturalny żeby była konsekwencja, bo postać nie ma konturu. Pozdrawiam
@Symmachus: bardzo mi się podoba! Te pastelowe koloru sa super i bardzo fajnie dobrane. Nie do końca jest w niej spójność - włosy + ubranie (są bardzo w stylu ilustracji) jest z innego świata niż twarz, która jest kreskówkowa. A ze chcesz iść w stronę ilustracji :) to twarz by trzeba dorównać do poziomu ubranek i nie robić takich mocnych konturów i takiej płaskiej skory
@vanila zainspirowałam się tym, co się sprzedaje. Ale w sumie usłyszałam tyle pytań o to, że chyba przestanę rysować coś na siłę
@thekrepa racja, teraz to widzę. Brak konsekwencji w kolorach. Następnym razem zwrócę na to uwagę. Też pozdrawiam :)
@dob3k dobry pomysł. Może mi się uda przebić przez hindusow :D
@jarzabek dziękuję
@powiedz dużo mam naleciałości z mang które kiedyś chciałam rysować. Często nie widzę że robię straszny miszmasz. Dziękuję za