Wpis z mikrobloga

Kurrła, właśnie zobaczyłem na Polsacie zwiastun/fragmenty nowego programu Take me out. Polega na tym, że wchodzi facet i kobiety oceniają go i wybierają czy by się z nim umówiły czy nie. Czy to nie jest przesada #!$%@?? Wyobrażacie sobie jaki byłby kwik gdyby to odbywało się w drugą stronę? Faceci staliby w rządku, wchodziłaby laska i komentowaliby hehe słaba twarz, za mały biust, za brzydka, nie umówiłbym się z nią. To już przechodzi ludzkie pojęcie jak mężczyźni są traktowani w tym kraju. Jeszcze te teksty od jakiejś grubej, spasionej lochy "tylko nie z Polakiem". Niby to program rozrywkowy, ale skutki społeczne takich programów są katastrofalne - największa ilość samobójstw mężczyzn na świecie.

#tinder #podrywajzwykopem #polsat #wykop #przegryw ##!$%@? #polska
  • 22
@SzalonyFanMalysza: na wykopie piszą to samo każdej dziewczynie. ja przez całe życie słyszę od facetów jaka jestem brzydka. nie miałam z tego powodu myśli samobójczych. jeśli ja przez całe życie mogę słuchać od facetów jakim pasztetem jestem to oni też mogą i nic im nie będzie. wreszcie poczują jak to jest być oceniany na podstawie wyglądu. nauczycie się ją to jest ja ktoś was traktuje jak smiecia bo nie jesteście ładni.
@SzalonyFanMalysza: ten program był już w 30 innych krajach, ale w Polsce na pewno przyczyni się do samobójstw mężczyzn... xd
a poza tym to z tego co czytałam to będzie tam 30 kobiet i tylko 4 mężczyzn, na początku to kobiety będą wybierać, a następnie mężczyźni, więc w ogóle co do czego, to już prędzej kobiety mogłyby stękać o ten program, bo wszyscy mężczyźni znajdą tam parę, a 26 kobiet na