Gorące dyskusje ostatnie 12h

Znalazłem stary klucz #steam z jakiegoś bundla do Prison Architect , a jako że mam już go w bibliotece to #rozdajo
    Jeśli ktoś chętny to losowanie jutro o powiedzmy 15.20 przez #mirkorandom wśród plusujących.

Z losowania odpadają:
    1. Zielonki
    2. Udziejalący się pod tagami patostreamów

odpowiedzi (5)

Kontynuując wpis https://www.wykop.pl/wpis/32188961

Nie przedłużając:

Kolega pisał z nią jeszcze wczoraj: Zaznaczyła mu od razu, że nie szuka chłopaka, bo dobrze jej jest być samą (jakie kurwa mać samą, przecież ze mną jest), mówiła też, że szuka znajomych bo jest nowa w mieście (mieszka tam od urodzenia do kurwy nędzy więc o czym ona pierdoli myślałem sobie), reszta no to normalna rozmowa, żadnych rewelacji oprócz powyższych.

Dochodzi czas spotkania..

Siedzimy sobie ze znajomym przy stoliku w knajpie, sączymy piwerka i wchodzi ona.

Rozgląda się po knajpie i jest, ujrzała mnie, stanęła jak słup, jakbyście widzieli jej twarz, to byście jeszcze jej współczuli, w takim szoku była. Po 5 sekundowej zawieszce, podeszła wkurwiona i rozhuśtała się karuzela spierdolenia,

że co ja tutaj robię, czemu ją śledzę, że nawet nie pozwalam jej się spotykać ze znajomymi - zgoniła wszystko na mnie, jeszcze zwyzywała bogu winnego mojego kolegę i poszła w pizdu. Nawet do głosu nie dała dojść, no cóż ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (190)

Rozumiem opór Januszexów wobec RODO- trzeba się dostosować, zapłacić prawnikowi, uaktualnić stronę internetową. Nie będzie nowego samochodu w tym kwartale, ehhhhhh.

Ale jak zwykli ludzie narzekają, bo dostają maile w związku z RODO, albo gdzieś tam muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, i UE = ZSRR w ogóle, to ręce opadają xD

Dzięki Unii mamy NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE ochronę danych osobowych. Duże osiągnięcie cywilizacyjne, Europa przoduje, tak jak powinno to wyglądać. Dostosowujemy się do galopującej technologii. Zamiast się z tego cieszyć, wiele osób narzeka xD To wygląda jak elektryfikacja na obsranej, zacofanej cywilizacyjnie wsi. Kurła po co te słupy stawiajo, jakieś linie, kłopot tylko.

#neuropa #4konserwy #rodo #ue #uniaeuropejska
    pokaż całość

odpowiedzi (52)