Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy warto czekać z kolejnym krokiem? (seksem)

Mamy po 23 lata, 4 lata w związku, mieszkamy ze sobą z przerwami (z racji zmiany miast) - i nigdy nie uprawialiśmy seksu. Osobiście nigdy nie naciskałem, a dziewczyna zawsze dawała mi aluzje, że nie jest gotowa. Kilka miesięcy temu wybrała się do ginekologa, porobiła badania i dostała tabletki z własnej woli (òóˇ)

Z jednej strony się cieszyłem, że daje to taki komfort psychiczny no i że da to nam luz w tej sferze. Jednak chyba mam jakiś syndrom kuźwa nie wiem czego. Po prostu na dzień dzisiejszy nie mogę sobie wyobrazić bym został ojcem, więc gdzieś w głowie po prostu seks odpada.

Dziewczyna nie naciska, ale daje do zrozumienia, że nie widzi przeciwskazań. Tylko właśnie ta blokada.... Dodam, że nie jesteśmy z rodzin jakiś typowo katolickich, po prostu zawsze staraliśmy się być rozważni.

Czy ktoś był w podobnej sytuacji, jak ją rozwiązaliście? ()

#seks #zwiazki #pytaniedoeksperta #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Co zrobić?

  • Poczekać 11.8% (281)
  • Spróbować odblokować 65.9% (1573)
  • Odejść 22.3% (532)

Oddanych głosów: 2386

  • 115
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InsaneMaiden: Też znam takie przypadki, najczęściej wynikają one z niewiedzy lub złego używania. Gdy wszystko przebiega prawidłowo szanse na ciążę są znikome.