Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  #zalesie #szkola #patologia

  Od zerowki do 1 klasy gimnazjum chodzilam do klasy z wielkim, grubym i silnym dzieciakiem o imieniu Dawid, ktory bil i terroryzowal slabszych, w tym mnie. Kurwa, jak ja sie go balam. Blagalam, zeby jakis nauczyciel zareagowal, bo typ wpuszczal mi wpierdol (mnie, bezbronnej dziewczynie, ktora do nikogo nie podskakiwala). Kurwa zaden nauczyciel mi nie pomogl, Dawidek spokojnie sobie terroryzowal slabszych. W domu modlilam sie, zeby gamon nie przeszedl do nastepnej klasy, ale niestety udawalo mu sie. Przez niego balam sie chodzic do szkoly i sama wracac do domu. Pamietam jak w 1 klasie gimnazjum na lekcji historii tak mocno przypierdolil mi w plecy, ze myslalam, ze sie zesram. Az poplakalam sie po cichu z bolu. Nauczycielka tylko lekko usmiechnela sie pod nosem. Na szczescie Dawid nie zdal do 2 klasy gimnazjum, wiec sie od niego uwolnilam.

  Gdyby tylko te tepe nauczycielki pelnily jakakolwiek role PEDAGOGICZNA i pomagaly przesladowanym dzieciom...

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Jakoż iż przejebałem 3 lata w kurierce jako ten zasrany kurier, obiecuje, jeżeli dzisiaj kurier #dpd który wczoraj przywalił mocno w chuja nabijając brak odbiorcy znowu zrobi to samo to ja przykurwię w telefon do znajomych z dyspozytorni #dpd i udowodnie typowi że ma zapierdalać z paczką nawet o 23. Zazwyczaj bronie kurierów ale jeżeli wychodzi jawne walenie w chuja to sam ich cisne. Przez pierdolone 3 lata wykonywałem swoje obowiązki jak należy. Uważam że jak jesteś w pracy to należy ją wykonać i choćby chuj na chuju stawał to kurwa masz robote zrobić. Screeny w komentarzach

  #coolstory #truestory #dpd #polska #kurier
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Gdybym w gimnazjum robił wszystko czego nie powinienem, czyli chodził się najebać na klasowe ogniska, palił szlugi za szkołą i uciekał z lekcji to wyszedłbym na tym lepiej niż na byciu grzecznym.
  Z perspektywy czasu większość rzeczy, które mówili mi rodzice i nauczyciele nie sprawdziły się w prawdziwym życiu i doprowadziły tutaj.
  #przegryw

  odpowiedzi (22)