Gorące dyskusje ostatnie 12h

1. bądź programistą w małej firmie
    2. miej szefa cymbała, która nie zna sie na niczym co jest techniczne i traktuje Cię jak zbywalny zasób, jakbyś pracował w żabce
    3. miej zły dzień, tydzień i ostatnie dwa miesiace, bo miarka sie przebrała
    4. wpisz w google "programista technologi XXX, praca zdalna, część etatu" (bo chcesz więcej czasu dla rodziny)
    5. znajdź ofertę, w której spełniasz 12 na 12 checkboxów oraz zauważ, że firma zajmuje się tym, co jest powiazane z Twoim hobby
    6. firma jest ze stanów, więc pewnie płaci w $$$
    7. zrezygnuj z kina ze znajomymi na wieczór, by odjebać CV dokrojone na miarę
    8. teraz czekam - może będzie profit! :)

Jeszcze tylko musze zrobić research ile moje kompetencje są warte na rynku międzynarodowym (zdalnie) w porównaniu do rynku polskiego....

#programowanie #pracait
    pokaż całość

odpowiedzi (59)

Witam, to znowu ja #mireknawygnaniu. Od dnia dzisiejszego wszystko zaczyna się układać i powinno być lepiej. Znalazłem sobie lokum na dłuższy czas, i od jutra zaczynam pracę jako sprzedawca w delikatesach, już powoli czuję że staję na nogi. dziękuję wszystkim za jakąkolwiek pomoc bo otrzymałem jej na prawdę dużo. Nie spodziewałem się że ktokolwiek zainteresuje się tym tematem. Również dziękuję tym co dotrzymali mi przez te kilka dni towarzystwa na wykopie jak i osobiście. Teraz tylko wziąć się w garść nie poddawać się i iść do przodu miesiąc dwa i osiągnę sukces.. mam nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°) A, i dziękuję za hejty w moją stronę że to bait, też mi pomogły zebrać w sobie siłę. Pisze to bo wielu chciało relacji jak się układa nie licznować dla tego oznaczam #gownowpis

#warszawa #warszawa #dziekuje
    pokaż całość

odpowiedzi (71)

• odpowiedzi (14)