•  

  Polecam użytkownika @Uzytkownik45, oto jego niedawny komentarz z głównej

  https://www.wykop.pl/link/4198093/comment/53224359#comment-53224359

  Trwa cicha WOJNA z Polakami!
  Czy Wy nie rozumiecie, że NIE żyjecie w swoim państwie?
  Polska nie należy już do Polaków. Co o tym decyduje? Choćby mozliwość tworzenia własnego prawa i możliwość emisji własnego pieniądza. Kilka pytań:
  -Do kogo należy krwiobieg pieniądza w Polsce? (czyje są banki? emisja zł? czy mamy sprawiedliwe %, odsetki, umowy bankowe?)
  -Dlaczego 28 lat po upadku socjalizmu, większość Polaków żyje biednie?
  -Dlaczego podatki w Polsce są tak niesłychanie duże, a założenie własnej działalności gospodarczej graniczy z samobójstwem?
  -Dlaczego już teraz poprzez media „rząd polski” daje do zrozumienia że za 20 lat emeryci będą otrzymywać głodową jałmużnę tak zwaną emeryturę w wysokości 300-700 zł?
  -Dlaczego każdy pracujący mieszkaniec naszego kraju oddaje państwu w postaci podatków ponad 70% swoich zarobków?
  -Dlaczego polskie społeczeństwo powoli, lecz nieuchronnie wymiera?
  -Dlaczego resztki polskiej młodzieży uciekają za granicę, a do kraju sprowadza się Ukraińców i innych?
  -Dlaczego nagminnie niszczy i zwalcza się polskie firmy? A protekcjonat mają korporacje zachodnie?
  -Dlaczego do Polski trwa niekontrolowany napływ (mln) wrogich upa-ukraińcow?
  -Dlaczego mamy najmniej stabilne prawo na świecie?
  -Dlaczego u władzy jest tak dużo polskojęzycznych dwulicowych osobników, często o zmienionych nazwiskach?
  -Dlaczego w lokalnej władzy miast, miasteczek jest tak dużo "sorosowych" pachołków?
  -Dlaczego większość dużych firm/korporacji w Polsce nie należy do Polaków?
  -Dlaczego wciąż trwa nieustanna walka o przetrwanie, w urzędach, w zusie, w sądach, w służbie zdrowia, w żłobku, z milionami fatalnych ustaw, z aparatem skarbowym, z biurokracją, inwigilacją?
  -Dlaczego zdecydowana mediów w Polsce są niepolskie i antypolskie?
  -Dlaczego w mediach brak kontentu pro-polskiego, pro-rozwojowego, edukacyjnego? Tylko nieustanne szczucie, manipulacje, ogłupianie, fałsz, a w przerwie reklamy zachodnich pożyczek i leków.

  Aby odpowiedzieć na te pytania należy spojrzeć wstecz, choćby na lata ’80-te i początek lat ’90, i zastanowić się, skąd się wzięli ci ludzie, którzy obecnie wraz ze swymi dziećmi, a niekiedy całymi rodzinami, rządzą Polską?
  Odpowiedź będzie prosta – byli oni wyniesieni do władzy przez zachodnie organizacje, rządy, a niekiedy służby.
  Cała operacja wymiany elit politycznych na początku lat 90-tych była przeprowadzona nader skutecznie i trudno się dziwić, że dziś tzw. syjonistyczne ”polskojęzyczne jelity polityczne” Polski są raczej zarządzającymi niż rządzącymi.
  Tylko jak najszybsze odsunięcie tych agentów globalnych korporacji od władzy, w najbliższych wyborach mogło by dać jakiekolwiek nadzieje na przyszłość dla Polski. Pod ich rządami Polacy skazani są na unicestwienie bądź w sposób naturalny (wymieranie), bądź w rezultacie wojny - która obecnie rządzących tak podnieca.... stale jesteśmy szczuci na Rosje.

  Polacy, czy Wy nie rozumiecie, że NIE żyjecie w swoim państwie?

  #heheszki #foliarze #teoriespiskowe #neuropa #4konserwy #polityka #shitwykopsays

  źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na mołdawską pieczoną placintę z serem

  Przepis uzyskałem w czymś w stylu gospodarstwa agroturystycznego w tradycyjnej wiosce Trebujeni w północno wschodniej Mołdawii. Placinta ta przypomina mocno bałkańskiego burka, jej przygotowanie nie jest trudne, a wykonać można ją z dostępnych w Polsce składników.

  Mam też mały KONKURS:

  Wśród osób, które zrobią placintę z powyższego przepisu (może być z innym nadzieniem, miło widziana inwencja twórcza) i wrzucą zdjęcie na mirko z tagami #kuchniamg78 #gotujzwykopem wybierzemy jedną osobę, która otrzyma dowolną wybraną koszulkę z oferty sklepu Power Canvas. Power Canvas jest jednym z partnerów głównych mojej wyprawy "W 100 dni dookoła Europy", w dużej części vlogów występujemy właśnie w ich koszulkach.

  Gdyby ktoś chciał kupić sobie taką koszulkę, to wpisując na stronie kod roadtripbus powinniście mieć ją 30% taniej.

  Mam nadzieję, że przepis Wam się spodoba i urozmaici waszą kuchnię. Jak zawsze czekam na zdjęcia waszych ciastek (oznaczajcie mnie)

  Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

  Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej.

  Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
  _______________________________________________
  Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

  PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
  pokaż całość

  odpowiedzi (82)

 • avatar

  Moja siostra postanowiła ogłosić strajk głodowy w proteście przeciwko jedzeniu mięsa (mieszkamy z rodzicami, a ona nie umie sobie sama ugotować).
  Matka stwierdziła, że przez następny miesiąc będzie tylko gulasz, spaghetti i inne dania mięsne.
  Najwyżej wariatka zdechnie z głodu ))¯_(ツ)_/¯
  #wegetarianizm #bekazwegetarian #heheszki #pdk pokaż całość

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Czy są tu jacyś fani osiedlowych pubów tzw. mordowni? Wiecie, gdzie przychodzą sami panowie 30+ lub 40+ z prawilnym wąsem, napić się piwka po pracy na budowie?

  Uwielbiam ten ich klimat. Obowiązkowy pół mrok, nadymione, jakiś samotny stół bilardowy mający swoją świetność 20 lat temu. Za barem same zwykle piwka, żadnych kraftowych wynalazków a barman słusznych rozmiarów i wieku na hasło 'mohito' chcę dać po mordzie myśląc, że podważamy jego orientację seksualną.

  Wchodząc do takiego baru należy się przywitać z każdym gosciem przez podanie ręki i skinienie głową. Na starym kineskopowym tv można obejrzeć skoki Kamila Stocha lub wyczyny lokalnej drużyny futbolowej. W takim barze nie rozmawia się o pierdolach - w ciszy kontepluje się boski smak wareczki czy innej perły odwlekając w czasie powrót do domu i 'starej' i dzieciaków. Ewentualnie można posłuchać narzekań jak to znowu kierownik na budowie przyłapał kogoś na kacu i trzeba bylo do domu wracać...

  No i najważniejsze - w takim miejscu nie spotka się żadnej kobiety. Każda która wejdzie, widząc towarzystwo i wystrój takiego miejsca wychodzi od razu.

  W takim pubie mogę się poczuć tak jak czuli się mój dziadek i ojciec za czasów komuny, gdy po pracy chodzili na 'male piwko'. Prawdziwy męski świat, który odchodzi już do lamusa.

  #logikaniebieskichpaskow #piwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)