Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Krzysztof Piątek przed sobotnim meczem z Juventusem:

  W tym momencie jestem skoncentrowany tylko na meczu z Juventusem, będzie bardzo ciężko bo zmierzymy się z najlepszym klubem we Włoszech, ale zrobimy wszystko co możliwe.

  Znam Wojtka Szczęsnego bo gramy razem w reprezentacji, nie spotkałem za to Matti Perina. Mam nadzieję że w sobotę zagra Szczęsny.

  Cristiano Ronaldo jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie i moim zdaniem najlepszym w historii.

  Jestem teraz w Genoi i tylko na Genoi się skupiam. Mamy jeszcze sporo meczów do rozegrania w tym sezonie i to na nich się koncentruję. Uwielbiam fanów Genoi.

  Krzysiu, ale Juventus to weź ty może oszczędź, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pilkanozna #seriea #juventus źródło
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Ktoś się pomylił i wysłał mi takiego sms. Ale ja mam rozum i godność człowieka więc nie robię głupich akcji na Mirko i odpisałem normalnie. Brawo ja #chwalesie

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Zima za pasem, więc trzeba kończyć sezon #chilizgobim

  W sobotę robię ostatni zbiór, rwę też całą niedojrzałą zieleninę, której dzięki uprzejmości pogodnego października nie będzie zbyt wiele ;)

  W związku z tym tradycyjne #rozdajo 1 zestaw degustacyjny powędruje do wylosowanego spośród plusujących Mirka lub Mirabelki ;)

  Wybaczcie, że zdjęcie jak przy pierwszym rozdajo, ale papryki jeszcze na roślinach, a że zestawy będą takie same (w sumie to chyba w dwóch pierwszych turach zestawy były większe niż na zdjęciu) to wydaje mi się, że to dobre zobrazowanie ;) Oczywiście papryczki będą z etykietkami pozwalającymi rozpoznać co to za odmiana. Wysyłka na mój koszt.

  #chili #chilihead #papryka #papryczki #gotowanie #kuchnia #domowyogrod #jedzenie #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #rolnictwo #wies #goomowesosy #ostrezarcie #ostresosy
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)