Wpis z mikrobloga

Udało się - Nosacze okazały się bardzo chętne do współpracy po niemrawym początku ;)

zwykle czasem dość ciężko je wyhaczyć na małej odległości, lubią bujać się wysoko w koronach drzew, ale zdarza im się podejść bliżej i miałem sporo czasu, by cyknąć im kilka fotek. Niestety, nie udało mi się spotkać jakiegoś młodzika - raczej starsze osobniki.

Nie jestem ekspertem od zdjęć, więc proszę o wyrozumiałość :) Kilka fotek można obejrzeć tutaj na moim fanpage'u, a dla chętnych przygotowałem również po prostu paczkę ze zdjęciami do ściągnięcia, w dobrej rozdzielczości i bez znaku wodnego (chętnie wrzuciłbym całą galerię na Mirko gdyby była taka możliwość :/)

Mam nadzieję, że fotki Wam się podobają i gorąco zachęcam do odwiedzenia Parku Bako jeśli będziecie w pobliżu, bo to naprawdę fantastyczne miejsce. Jest dużo niedociągnięć, ale przyroda wynagradza wszystko :)

Chętnych proszę o plusowanie pierwszego komentarza - zawołam Was do gotowego wpisu z wizyty w Parku Narodowym, wraz z resztą zdjęć (innych zwierzaków) i pełną relacją ;)

#zwtravel
Pobierz zbigniew-wu - Udało się - Nosacze okazały się bardzo chętne do współpracy po niemrawy...
źródło: comment_tHkWbwYzuUfAELU4Ar9jAkEVelgUgWJb.jpg
  • 161