Wpis z mikrobloga

"nasz system działa, nie będzie czegoś takiego jak niedostępność" "wszystko przetestowane i gotowe do uruchomienia"
Ktoś wrzucał że mu mBank nie działa. To nie wina mBanku, visa czy mastercard. Tylko systemu mennicy polskiej.
Ze mną wsiadły 2 Kanary, ale jak zobaczyły że 3 osoby nie mogą kupić bilety to wysiadly :-)
#wroclaw
źródło: comment_gfcKTjawEdI4cQU2pZ2RSaG3bOHPvBra.jpg
  • 14
@uysy: #!$%@? wchodze dzisiaj dobtramwaju, oczywoscie na przystanku nie ma gdzie kupic biketu. W tramwaju jakis nowy machiner klikam ze chde bilet a ten ze tylko w wresji elektronicznej na cos tam....i #!$%@?. Jechalem na gape. Jako osoba przyjezdna mowie wam ze.macie #!$%@? system bieltowy wvtym miescie
@proba1 to taka nowość, od dzisiaj! Nie podoba Ci się? :-( to gówno kosztuje 174mln zł. Tzn umowa z Mennica polska jest na tyle kasy.
@uysy: @proba1: To ja mam lepsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wchodzę dzisiaj do autobusu, szary biletomat wyłączony z info, że proszę kupić w nowym urządzeniu. Ok, problem w tym, że wszystkie nowe kasowniki są zahibernowane i wyświetlają komunikat "Uruchomienie nowego systemu 8 marca 2018". ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
@JestemKaspi: Zasadniczo jeżdżę na urbanie, więc mam to w dupiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale brakiem kupna biletu okradasz i mnie, i innych, i siebie, a potem są żale, że MPK jest #!$%@?, a pojazdy są stare. Bo #!$%@? trzeba rokrocznie 8 milionów z kasy miejskiej dopłacać, bo jest manko, gdyż hehe śmieszki dzielnie walczą ze złodziejskim systemem kanarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)