Wpis z mikrobloga

@jaworiano: nie jest źle, z elektroniki jedyne co zrobiłem przez ponad półtora roku to taśma airbaga, a tak poza tym kręcę trochę kilometrów i nigdy mnie nie zawiodła. Oryginalne części w cenie dobrych zamienników, no mogła by tylko mniej palić, mam 1.4 16v i jak bym nie założył LPG to bym na paliwo nie zarobił
@Porygon: u mnie 19dci i z elektroniki wszystko pomału wariuje... plus mnóstwo rzeczy pomału się wysypuje, no ale łatwego życia nie miała, więc się nie dziwię... a wracając do problemu to niestety nie wiem ;0
@Porygon: Nowa pompa nie działa, tak jak powinna. W niej jest taki gumowany tłoczek, który zależnie od kierunku obrotu silniczka puszcza płyn na przednią lub tylną szybę. Jeśli jest na nim za dużo gumy, to ciężko jest mu się poruszać i puszcza płyn nie tak jak powinien. Opcje masz dwie, kupić inną pompkę, albo rozebrać tę co masz, wyjąć tłoczek i usunąć nadmiar gumy z niego.
@Porygon: Zapaliła Ci się kontrolka AIR BAGa tak z dupy? Mi się zapaliła z 2 tygodnie temu myślałem, że to przez mrozy coś świruje ale nie gaśnie póki co. Napinacz pasów działa bez zarzutu.