Wpis z mikrobloga

Widzę że wypok na nowo odkrył #gadugadu. Pojawiło się kilka razy "skąd dzieci wiedzą co to gg", ano stąd że wyświetla się dość wysoko na google play. Sam gadałem tam trochę z lochami (ale takimi 16-18 panie prokuratorze) i dodając do tego doświadczenia z fake kont (żeby zbadać grunt) muszę stwierdzić że obecnie na gg siedzą: napaleńcy, lochy po przejściach, fake konta, pedofile. To są główne cztery grupy, jest jeszcze procent ludzi normalnych ale ciężko na takich trafić.

Krótkie rozwinięcie 'lochy po przejściach', czyli dziewczyny które są niszczone psychicznie przez rodziców, połowa się tnie (tak, w 2018 są ludzie którzy się tną xD), niektóre po anoreksji albo w trakcie, depresje, myśli samobójcze itd. Ogólnie łatwy cel dla wyciągaczy nudesów, a jak komuś chce się pisać i nie jest jakiś bardzo brzydki to pewnie po tygodniu pisania porucha na pierwszym spotkaniu xD Pisałem tam przez jakiś czas z kilkoma lochami, połowa przyznała się później że wysyłała nudesy, oczywiście jak mi pokazały profile tych gości to od razu widziałem że to fejki xD Dałem sobie spokój bo na takie ameby szkoda czasu.

Pedo jak to pedo, siedzą i piszą kocopoły, a takim dziewczynom co skończą 15 lat (no bo wtedy już legalne hehe) proponują spotkania za pieniądze (a płacenie niepełnoletnim jest niezgodne z prawem xD). Wystarczy wejść w opinie na google play żeby przekonań się jak moderacja podchodzi do tego problemu, myślę że wykopowa ma poważną konkurencję xD

Może jak wykop się za nich weźmie to coś się ruszy, a naszej kochanej wykopkowej moderacji radzę wziąć się za tych spod chińskobajkowych tagów bo to taki sam sort ludzi

#gg
  • 2