Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  -Ewidentna gra na czas, co on chciał tym zyskać
  -Czas
  xD
  #mecz

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  "Uwaga, uwaga, szczepcie dzieci bo bendom horoby"

  Moja córka (lat 7) poprosiła mnie, żebym wrzucił to zdjęcie do internetu, bo chce żeby nie było chorób na świecie. Dajcie dziewczynie plusik na zachętę.

  Córka przysłuchiwała się mojej rozmowie z żoną. Mówiliśmy o dziecku, które przez 3 miesiące umierało w męczarniach po styczności z niezaszczepionym dzieckiem. Córka, sama, postanowiła wyjść z taką inicjatywą, że wykona własnoręcznie plakaty i porozwiesza je po naszej miejscowości.

  pokaż spoiler Przywracam wątek, bo się wkurzyłem. Poprzedni wpis usunąłem, bo się pojawił hejt, że córka (będąc jeszcze w przedszkolu) robi błędy ortograficzne. No cóż, od niedawna potrafi dobrze czytać, z pisaniem idzie gorzej. Niedługo idzie do 1 klasy podstawowej, nadrobimy zaległości. To co mnie mega wkurzyło to inna sprawa. Moja córka, zrobiła takie plakaty: "warto szczepić i być zdrowym" itd. i gdy poszliśmy na spacer porozwieszaliśmy je na tablicach ogłoszeń. Wracając ze spaceru zauważyliśmy, że ktoś pozrywał te plakaty. Nosz. Brak mi słów. Żeby nie było, że ze zdjęcia nie wynika: plakaty poprzyczepiałem pineskami, nie widać tego na fotografii.


  #antyszczepionkowcy #madki
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  O TVP nie można zazwyczaj powiedzieć wiele dobrego, ale przygotowanie mistrzostw jest bardzo dobre. Wszystkie mecze w tv, przed każdym meczem godzinne studio. Rano jakieś programy o mistrzostwach, wieczorem podsumowania dnia. Przez cały dzień dostajemy masę materiału. W studio pełno gości, piłkarze, dziennikarze, komentatorzy. Stream dobrej jakości. Chociaż raz jest tak jak być powinno.
  #mecz

  odpowiedzi (34)