Wpis z mikrobloga

W tej kampanii szedłem głównie po acziwek "Choson one", ale zrobiłem też "turtles all the way down" i "Sweet Harmony". Ogólnie przyjemnie się gra koreą, szczególnie gdy podbijamy japonie i chiny( ͡° ͜ʖ ͡°). Mechanika harmonii była by wg. mnie OP gdyby zharmonizowanie religii trwało krócej oraz szybciej przybywały punkty harmonii, a tak to religia daje w sumie tylko minusy przez to, że jest cały czas 0 harmonii xD. Ładnym combo jest wzięciem ideii humanist ideas z konfucjanizmem,bo wtedy o buntach można zapomnieć ( ͡ ͜ʖ ͡).
#eu4
Pobierz TheFrancuz - W tej kampanii szedłem głównie po acziwek "Choson one", ale zrobiłem też...
źródło: comment_2cdzttLJgZxZIVeRGIpj1qQyak5Jpf5a.jpg
  • 4
@TheFrancuz: Przecież sam humanizm daje ci już immunitet na bunty. Jak dla mnie to Korea jest właśnie tym krajem, który zamiast religious/humanist może zaszaleć i wziąć np. innovative.
@Ragnarokk: No ja wziąłem raz - grając Korea. Pomyślałem, że to nie takie głupie połączenie z ideami Korei i bonusem z konfucjanizmu. Ogólnie gdyby nie ułomność instytucji to Korea mogłaby górować nad innymi wschodniakami jako potęga technologiczna, niestety jak wiadomo obecną mechanika uniemożliwia takie zagrywki, bo i tak najnowsza instytucje zaraz będą mieć wszyscy po tym jak ty ja wprowadzisz.