Wpis z mikrobloga

Tak się tylko jako typowy Polak pozachwycam Xiaomi.
Kupulem Xiaomi Redmi Note 3 Pro w maju 2016. Cena 1/3 markowych smartfonów. Bateria trzyma do tej pory cały dzień bez problemu jeśli nie gram i oglądam filmów. Upadł mi tyle razy na beton, że aż wstyd się przyznać. Ostatnio w pracy spadł mi ekranem w dół z dobrych 2m, myślałem, że już po ptakach. Podnosze... Jak nowy ʕʔ Nie miałem żadnych wiekszych problemów, a wszystkie mniejsze software problemy rozwiązałem w 5 minut. Działa na nim wszystko, nie miałem problemu z żadną grą ani aplikacja.
Właśnie przyszedł telefon dla mamy, 4X Note. Jak będzie się sprawował tak samo zajebiście, to chyba przed długi czas nie zdecyduje się na smartfona popularniejszej marki. To tyle, prawie doszedłem z zachwytu.
#xiaomi
  • 21
Mam ten sam od grudnia 2016, bez żadnych problemów. A bateria to jest mistrzostwo świata. Wszyscy znajomi #!$%@?ą z power bankami, ładowarkami samochodowymi a mój elegancko od rana do wieczora śmiga, jak mało używam to kładąc się spać mam nawet 40% baterii, jak intensywnie to schodzę do 10. Polecam
@borsuczki_robio_sztuczki: xiaomi redmi 4, pewnie jak rozwalę ekran to kupię następnej generacji , ale pewnie tak za pół roku jak nie dłużej bo pomimo tego że mam w #!$%@? rzeczy naonstalowane to miejsca mi nie brakuje, nie zamula nie ścina . Cudo xD
@borsuczki_robio_sztuczki: nie zapominaj o pięknym MIUI. Byłem ekstremalnie sceptycznie do tego nastawiony. A zazwyczaj ostatecznie narzekam na coś nawet jak jestem pozytywnie nastawiony. Ale okazało się, że jest jak pisali w necie - bardzo ładny, z gustem, spójny. Zdecydowanie fajniejszy niż Material Design. A domyślne aplikacje są fajniejsze niż natywne (problemem innych nakładek jest często to, że np. Kalendarz jest spoko, ale appka do SMS okropna, więc możesz ją wymienić, ale
@dzek no niestety. Nie wiesz jak aparaty w tych droższych modelach Xiaomi? Widziałem ostatnio zdjęcia z wakacji znajomych i zdjęcia z iPhona z wbudowanymi filtrami wyglądały lepiej niż moje zdjęcia robione lustrzanką. Może po obróbce byłyby lepsze, ale jak się nie jest profesjonalnym fotografem, to trochę szkoda czasu, chyba że kogoś to bawi.