Wpis z mikrobloga

437627,14 - 10,50 = 437616,64

Aaach, w końcu pobiegane :) Miesiąc (!) przerwy po tym, jak się załatwiłem poprzednim biegiem w Wiśle - ja pierdzielę, człowiek to naprawdę głupi jest... Jeszcze pokasłuję :( A takie fajne mrozy mi przepadły...

Dziś spokojne poczłapanie, z misją zakupu bułek na weekendowe śniadania. Przyjemna pogoda, Słoneczko za mgłą... a nie, przepraszam, za smogiem. Skromne 250% normy. Temperatura miła - oscylująca wokół zera, widocznie kolega SubZero już wziął wolne.
Wyszło słabo, zgodnie z założeniami - 5:38/km. Kurde, za 2 tygodnie półmaraton a moja forma w powijakach!

Najważniejsze. że w końcu mogłem dołączyć do deptania tej zakały Układu Słonecznego co to nawet uczciwej powierzchni nie ma :)

Miłego weekendu!

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 437627,14 - 10,50 = 437616,64

Aaach, w końcu pobiegane :) Miesiąc (!) przerw...
źródło: comment_a7AdLxDEYOZ6jTxjjoohjVf4yEFeQ45H.jpg
  • 16
@enron: Przykro mi kolego. Tutaj Rzeszów pozdrawia - wszystko w normie + mamy deptak nad rzeką gdzie jest korytarz powietrzny, cały czas wieje i nawet przy -10 powietrze było super. Czułem mega różnicę jak biegałem podbiegi między domkami a luźne biegi nad rzeką czy w lesie.
Gdzie biegniesz półmaraton?
@enron: możesz coś więcej powiedzieć o takiej masce do biegania?


@fizzly: pod którymś z moich poprzednich Biegoń był dłuższy wpis – poszukam. A generalnie to w dobrej masce (jak respro cinqro) da się nawet biegać, choć oczywiście jest to mniej komfortowe niż bez niej. Pewnie przy bardzo ostrym biegu by było ciężko, ale to niech lepsi się wypowiedzą. Główne zastrzeżenia mam do higieny - wszystkie typowe maski antysmogowe mają ten
@szczypek45: racja, 25 :) Kiedyś spróbuję szczęścia na dyszce, ale do tego muszę mieć mega formę - przeciwieństwo obecnego stanu kluchowatego ( ͡º ͜ʖ͡º)